рослини
Багато людей зберігає та передає із покоління в покоління традиції своїх предків. У багатьох із нас є свої сімейні рецепти чи то улюбленої страви, чи спеціального лікувального рецепту або ж просто різноманітних секретів корисної косметики…

Саме рецептів корисної косметики і стосується дана замітка. Помістяться у ній секрети деяких родин.

Рецепт перший – «Очищувальна і тонізуюча маска для обличчя»:
М’якоть хурми збийте з одним білком та нанесіть отриману суміш на лице. Тримайте її впродовж 20 хв. та змийте водою. Курс відновлення складає – 7-10 масок. Така маска ідеально підійде для людей, в яких жирний тип шкіри з дещо розширеними порами.

Рецепт другий – «Як позбутися болів в поясниці»:
Редьку і ріпчату цибулю розітріть на терці, змішайте їх та отримайте єдину кашоподібну суміш. Виложіть усе на декілька шарів марлі чи лляне полотно і прикладіть до болючого місця. Коли почне пекти, знімайте. Цю процедуру рекомендовано робити на ніч.

Рецепт третій – «Настоянка проти перхоті»:
Візьміть висушені шкірки апельсину (чи лимону) і запарте їх крутим кип’ятком. Отриманим настоєм омивайте ваше волосся.

Рецепт четвертий – «П’ятки без тріщин»:
Позбутися тріщин можна за допомогою картоплі. Для цього: відваріть картоплю в шкарлупі (до розсипного стану), і добавивши небагато води, в якій вона варилася, розімніть картоплю вилкою, але зовсім злегка. В цьому теплому картопляному відварі потримайте ноги впродовж 30-40 хв. Після – сполосніть ноги теплою водою та змастіть тріщини касторовим маслом або дуже жирним кремом. Роблячи таку процедуру на ніч, не забудьте одягнути тоненькі носочки.

Рецепт п’ятий – «Як позбутися скалки»:
Натріть на терці господарське мило, додайте невелику кількість теплої кип’яченої води та перемішайте суміш. Окрім цього, всипте до неї цукор. Знову все ретельно перемішайте… Шкіру довкола скалки розколупайте голкою, щоб полегшити її подальший вихід. Опісля – змочіть ватку в отриманій суміші і прикладіть її до болючого місця та перебинтуйте. Бажано залишити усе це на всю ніч. А зранку про скалку можете забути.