дівчина у мініспідниці взимку

Всі знають, що таке справжня зима. На вулиці холоднеча, б’ють в обличчя сніжинки. Морозець як гримне – бережися. Дістанеться тому, хто не подбав про своє здоров’я. Тим часом деякі хлопці і особливо дівчата готові хизуватися всю зиму без головного убору. Загартування загартуванням, але воно повинне бути розумним. Навіть у справжнього спортсмена – лижника або ковзаняра – на голові завжди вовняна в’язана шапочка, але ж на крижаній доріжці або лижах не замерзнеш. Значить, справа тут в іншому.

Тривале охолодження шкіри голови приводить до спазмів судин, порушуючи кровообіг, а значить, і правильне харчування волосся. Не отримуючи довгий час припливу поживних речовин, волосся втрачає блиск, стоншується, відмирає і випадає. Негарно і з естетичної точки зору взимку ходити без шапки. Це смішно. Подумайте, тепле пальто і скуйовджене на вітрі, припорошене снігом волосся. Та й дівчата наші надягаю часом до шуби легку косиночку.

А ще деякі модниці ходять взимку в найтонших капронових панчохах. Але ж вони не розраховані на зимову пору року. Це все одно, що ходити зовсім без панчіх. Різке охолодження шкіри ніг викликає переохолодження всього організму. Не кажучи вже про можливу застуду, часто спостерігається захворювання судин.

Загалом, як кажуть, все повинно відповідати часу і місцю. У легких капронових панчохах і туфлях, створених для теплої погоди, для виходу в театр або в гості, безглуздо топати по снігу. Мороз негативно впливає і на шкіру обличчя. Їй теж шкідливі різкі температурні коливання. На морозі незахищена шкіра обличчя покривається плямами, лущиться, особливо тонка, суха шкіра.

Ми наполегливо рекомендуємо всім без винятку в сильний мороз перед виходом на вулицю, на. прогулянку і навіть на роботу покривати шкіру обличчя тонким шаром живильного крему. Немає під рукою крему – будь ласка, випробувані народні засоби: гусячий жир, внутрішнє свиняче сало, вершки. Жирова плівка надійно захистить шкіру обличчя і від обмороження. Особливо необхідно це тим, хто за родом своєї професії тривалий час взимку знаходиться на вулиці. Молодь часто безтурботно відноситься до шкіри свого обличчя, але ж вона без належного догляду швидко старіє.

Бережіть обличчя змолоду, дотримуйтесь зимової гігієни обличчя. Часу на це піде хвилина, а користь незаперечна.

P. S. А ще теплим одягом особливо не варто нехтувати, коли ви наприклад відправляєтеся на сімейний відпочинок у Карпати (до слова такий собі можна організувати за допомогою сайту http://greentourism.com.ua/ru/), адже в горах температура ще більш холодна, а обмороження і зовсім може бути небезпечним для життя.