Лазерна епіляція бікіні

Як тільки вчені подарували світу лазерний апарат MeDioStar Effect, вираз «краса вимагає жертв» перестав бути актуальною. Видалення волосся, особливо в зоні бікіні стало процедурою безболісною, безпечною та ефективною. Лазерна епіляція бікіні не тільки ефективна, але і естетична. Після процедури ви будете позбавлені від роздратування, дискомфорту і на тривалий термін позбудетеся від волосяного покриву в небажаних місцях.

Спеціаліст після проведеного аналізу волосяного покриву, гормонального фону, а також генетики, складе курс проходження процедур, який в підсумку дозволить вам назавжди забути про процедури епіляції.

Більш тонке волосся і нечастий волосяний покрив зажадає лише кілька процедур лазерної епіляції. Жорсткі волоски і більш густий волосяний покрив зажадають повторного проходження процедури з частотою, яку також визначить фахівець.

Як відомо, епіляція зони бікіні може бути класичною і глибокою. Класична епіляція дозволяє видалити волоски, які не закриваються купальником.

Глибока епіляція – процедура, при якій видаляються волосся як в області паху, так і внутрішньої сторони стегон. А щоб довідатись більше гугліть «лазерная эпиляция бикини», або просто переходьте за посиланням.

Протипоказання лазерної епіляції бікіні

При всіх позитивних моментах лазерної епіляції, слід враховувати і деякі протипоказання. Заборонена лазерна епіляція при таких захворюваннях, як онкологія, цукровий діабет, герпес, ряд шкірних інфекцій, а також якщо занадто темна шкіра. Справа в тому, що принцип дії лазера заснований на його вплив на пігмент меланін, що міститься у волосі. Якщо шкіра занадто темна, промінь може зреагувати на пігмент не тільки волоса, але і пігмент шкіри і викликати опік.