Косметика False Lash Effect Fusion

Кожна жінка, в прагненні виглядати привабливо, купує і постійно використовує певний набір косметичних засобів. Серед них є декоративні – тобто такі, які виконують тільки естетичну функцію, дозволяючи нам підкреслювати достоїнства зовнішності. Є і доглядова косметика, без якої неможливо обійтися. Вона зволожує і живить шкіру, усуваючи дрібні недоліки у вигляді почервоніння, пігментних плям або прищиків.

На що ми звертаємо увагу при виборі косметики? Звичайно, нас завжди цікавить не тільки вартість. Ми хочемо купувати найкращі і знамениті новинки від відомих у всьому світі виробників. Одними з відомих, що добре зарекомендували себе на ринку за довгі роки існування, є Макс Фактор. Не так давно він випустив унікальний продукт, який вже встиг завоювати безліч шанувальників – туш False Lash Effect Fusion.

Перед виробництвом цього продукту компанія провела опитування серед жінок, щоб з’ясувати, про яку туш мріє більшість з них. Як виявилося, дуже багато незадоволених обсягом своїх вій. Інших не влаштовує довжина. Це – продукт з найбільшим пензликом, який дозволить одночасно вирішити кілька проблем.

Які основні переваги False Lash Effect Fusion?

Це – чергове творіння від виробника, за допомогою якого можна домогтися виразного, ідеального за всіма параметрами погляду. Якщо ви мрієте про об’ємні, яскраві і пухнасті вії, немає варіанту краще. Завдяки новітній формулі, ця туш здатна створювати обсяг, повноцінно профарбовуючи волоски від початку до кінця.

Якщо раніше революційним продуктом від Макс Фактор вважалася туш 2000 Calorie, то тепер багато що змінилося. Прийшов час для нової моделі, яка вийшла в декількох варіаціях:

  • Водостійка. Не варто відмовлятися від привабливого образу, збираючись в басейн, сауну або на пляж. Виглядати на всі сто без некрасивих патьоків реально – досить придбати таку туш, і ви дізнаєтеся, настільки стійкою і якісною вона буває.
  • Fusion. Це універсальний продукт, за допомогою якого можна відразу домогтися кількох ефектів. Це об’ємні, густі і довгі вії без будь-яких грудок. Довгі ворсинки щіточки добре розчісують вії по всій довжині.
  • 24 години. Стійка модель для повсякденного макіяжу.