колготки

Вдягати чи не вдягати колготки – ось це питання. Сьогодні жінки усього світу розриваються і думають, у якому образі їм буде комфортніше проводити увесь день – у спортивному вбранні, незамінних джинсах або може у легкому платті на голу ногу. Усе вище перелічене є без сумніву чудовим варіантом для нелегкого робочого дня, прогулянок, подорожей… Справді, більшість жінок вважають колготки уже застарілим варіантом, але існують певні випадки, при яких вони є невід’ємним елементом гардеробу, що вносить елемент вишуканості та елегантності у придуманий вами образ.

На співбесіді

Попри те, що сьогодні не заборонено приходити на робоче місце із оголеними ногами, але буде зовсім неправильно, якщо ви прийдете так на співбесіду. Це тому, що дуже важливо справити правильне перше враження про себе. Врахуйте і те, що особа, котра приймає вас на роботу, може бути уже старшого віку, як правило такі люди є більш консервативними. Навіть така не значима деталь як відсутність колготок може обернутися для вас поганим жартом – вам відмовлять у бажаному місці праці. Добре думайте, що одягати на зустрічі або дійства (театр, конференції, університетські події, тощо), які носять більш офіційний характер.

У храмі

Коли ви йдете у Храм, то приготуйте собі наряд, який буде значно стриманішим, ніж завжди. Костюмні брюки, спідниці або плаття нижче коліна, блузки без глибоких декольте стануть чудовим варіантом. Щодо колготок, то вони, звичайно, не є обов’язковими, але їх наявність точно додасть елементу офіційності та святковості. Тим паче, що навколо багато незнайомих людей. Це стане вашим хорошим знаком поваги до них.

Церемонії

Якщо ви готуєтесь до важливої церемонії або це важлива подія у житті ваших рідних та знайомих – перше причастя, весілля, випускний, тощо приготуйте стримане плаття, яке може мати яскраві вкраплення у вигляді візерунків, багатих прикрас та сумісних аксесуарів, але не переходити меж пристойності. Колготки додадуть вашому образу скромності. Під час менш формальних церемоній (днів народжень в кругу сім’ї, зустрічей однокласників, тощо) можна дозволити собі менш офіційний наряд. (Також про колготки не варто й забувати під час першої фотознімки вашого малюка, яку до прикладу може провести фотостудія для зйомки новонароджених в Харкові).

У холодну погоду

Доречно і це просто велика необхідність вдягати колготки у холодну погоду навіть на неофіційні події і звичайні зустрічі із родиною та друзями. Погодьтесь, що дуже неприємно, коли холод пронизує все тіло до мурашок, так і хочеться чимось прикритися. Колготки для цього кращий варіант, тим паче, що колір, текстура та різноманіття візерунків таких виробів на полках магазинів вражає. Підберіть колготки під свій гардероб.

Які колготки обрати

Як видно з попереднього допису, багато подій вимагають колготок, але все ж таки існують правила, коли їх краще не вдягати. Ніколи не носіть колготки з відкритим носком п’ятки. Старайтесь уникати відтінків, які зливаються з кольором шкіри. Такі колготки виглядатимуть не краще як просто оголені ноги. Чи вартує тоді їх взагалі вдягати ? Якщо ви носите чорне плаття, це гарна ідея, щоб вибрати колготки такого ж чорного кольору, але з меншою кількістю світла. Ви вдягнули плаття іншого кольору – тоді сміливо беріть денні (більш товсті) чорні колготки.