Інноваційні апарати в косметології

Науковий прогрес не стоїть на місці, і в останній час досягнення науки і техніки активно застосовуються, в тому числі в такій сфері як косметологія. Серед таких інноваційних апаратів в косметології можна відзначити, перш за все, пристрої лазерної косметології, апарати для фізіотерапії та лімфодренажу, апарати для пресотерапії. Далі ми детально на них зупинимося.

Лазерні апарати в косметології

Лазерні апарати в медицині і косметології почали використовуватися порівняно недавно, але вже встигли завоювати популярність. Основним принципом роботи лазера тут є його дія на структуру шкіри таким чином, щоб виправити всі наявні там вади. Працює це таким чином, що в результаті нагрівання під дією лазера заражені ділянки шкірної тканини руйнуються, а сама шкіра нібито омолоджується. Як в легенді про міфологічну птицю фенікс, яка горіла і знову відроджувалася ще більш красивою і величною, тут старий шар шкіри зникає, а на його місці з’являється більш молодий.

Лазерні апарати в косметології

Також за допомогою лазерних апаратів можна здійснювати такі процедури як:

  • проведення лазерної епіляції волосся,
  • видалення татуювань і натільних малюнків без хірургічного втручання,
  • видалення пігментних плям,
  • загальне омолодження шкіри.

Лімфодренаж

Лімфодренаж є один з популярних методів фізіотерапії, він входить в апаратні методики популярні цієї осені. Як же працює лімодренаж? Спеціальний електротерапевтичний лімфодренажний апарат впливає змінним струмом на м’язові, шкірні і нервові закінчення людини таким чином, що дихання і серцеві скорочення стають повільніше, а артеріальний приплив крові і венозний відтік навпаки збільшуються. Подібна лікувальна процедура буде надзвичайно корисною для людей, які страждають надмірною вагою та целюлітом.

Лімфодренаж

Пресотерапія

Пресотерапія є абсолютно безболісною процедурою, завдяки якій з організму виходить вся накопичена там рідина. Одночасно з цим відбувається розщеплення жирів, так як рецептори клітин приходять в дію. Сам же шкірний покрив при цьому очищається, зменшується кількість розтяжок і внаслідок подібної процедури навіть поліпшується постава.

P. S. А звісно для ще кращого поліпшення фізичної форми окрім інноваційних косметологічних процедур необхідне і регулярне зайняття спортом, для жінки може гарно підійти теніс, адже для цього достатньо придбати ракетки, або навіть взяти в оренду та записатись на тенісний корт.