краса шкіри

Якби люди замолоду вчилися тому, як бути гарним і молодим, і коли б це все свідомо та систематично втілювали в життя, то напевне, вже дуже скоро тему «яка я некрасива» було б закрито. Не можна сказати, щоб більшість людей є некрасивими за своєю природою. Зовсім ні, усе навпаки – вони стають такими, бо не вміють плекати свою красу. На жаль, сьогодні дуже мало людей, які знаходять час (у наш надзвичайно швидкий ритм життя) та не шкодують зусиль, щоб зберегти та вдосконалити свою зовнішню красу. Зазвичай лише ті вміють оцінити вартість краси, які все за нею тужать, але ніколи її не мали.

Якби вони лишень знали, що це тільки від них залежить – бути красивими, привабливими, бадьорими і здоровими чи ні. Не від кількості грошей в гаманці, як дехто звик думати і не від того, ходимо ми в дорогі салони краси чи робимо певні косметичні процедури вдома. Передовсім треба собі виразно з’ясувати, що потрібно для зовнішньої краси ?

Гарна, чиста й ніжна шкіра, є доступною можливістю для всіх, хто хоче бути гарним і молодим: і дійсно не поможе ні граціозність ні елегантність, ні чар молодості, ані зріла краса, коли чистота шкіри залишає бажати кращого.

Першою умовою цього є здоров’я. Друга – чистота. Чистота у вищому розумінні. Передовсім треба на це вважати, щоб шкіра була чистою, особливо перед сном. Для цього потрібно не лінуватись і кожного вечора очищати наше обличчя, шию й руки відповідним (що підходить для вашого типу шкіри) кремом. Крем накладається легко й лагідно на шкіру, відтак стирається чистим ватним спонжиком; коли шкіра стала свіжою й зарожевілась, треба її злегка обмити літньою водою, без мила, висушити рушником, але не витирати. Треба бути пильними і слідкувати за тим, щоб ніжний надшкірок навколо очей та шиї не пошкодився.

Якщо температура на дворі є плюсовою і довго тримається понад 0°, старайтесь спати при відчиненому вікні; такі процедури може витримати навіть найвразливіший організм, треба лишень добре накритися. Температура повітря опустилася нижче нуля, тоді зачиняйте усі вікна на ніч. Крижаний холод неприємний для шкіри і завжди шкодить її здоровому вигляду. Тому, коли є така можливість, перед виходом на вулицю у морозний день, нанесіть на шкіру спеціальний захисний крем, він захистить її структуру і забере надмірну сухість.

Вранці, коли піднімаємось з ліжка, треба одразу приступити до відчиненого вікна, не зважаючи на те, літо це чи зима. Обпертися руками на бедра, вдихнути глибоко повітря (через замкнені уста), так щоб ним наповнилась ціла грудна клітка. Відтак видихнути назад повітря, через відкриті уста, що є сили. Цю вправу треба робити по три рази на день. В результаті Ви – будете менше хворіти і виглядатимете молодо і красиво у будь-якому віці.

P. S. А ще дуже корисною для вашої шкіри може бути мандрівка у теплі краї, скажімо в сонячний Єгипет (знайти гарячі тури у Єгипет можна на сайті https://hottours.in.ua/catalog/egipet/) адже в міру сонця та морське повітря володіють універсальними цілющими властивостями.