догляд за взуттям
Усім нам подобається щойно придбане новеньке, ще не зношене взуття, але проходить час і воно, звичайно змінює свій вигляд (стає немодним, бо змінюється фасон взуття, може надто розійтися шкіра, затертися носики, сходжується каблук, тощо). Як би ми цього не хотіли, але нам приходиться відставити на полку наші улюблені туфельки та знову вибирати зручне і красиве взуття для своєї ніжки. Проте мова піде не про це, адже і взуття треба відправляти не заслужений відпочинок, а дещо про інше. Про те, як не перетворити наше красиве взуття за доволі короткий термін – тиждень або ж місяць із «красеня на чудовисько». Ви подумаєте, що це не можливо, але ні, найчастіше так воно і є, а все – через неправильний догляд за ним. Як же правильно доглядати за туфлями аби вони якнайдовше радували нас та завжди мали чудовий вигляд ?

Коли ви ідете в магазин перш за все купуйте і вибирайте тільки якісне взуття. Адже навіть за допомогою якнайкращих засобів із догляду за ним ви не зробите із поганої туфельки – хорошу.
– Щоб уникнути деформації взуття та неприємних відчуттів болю від натертих мозолів – добре приміряйте туфлі та обов’язково попросіть пару до них, щоб таки пройтися по магазині та визначитись чи зручно вам ходити. Бо повернути незручне взуття буде значно важче.
– Нове взуття (із натуральної шкіри) слід почистити одразу після покупки. Використовуйте лише якісні засоби по догляду за взуттям, ви купили їх уперше – попробуйте намастити крем на невелику ділянку шкіри та прослідкувати чи не змінився колір черевичок через деякий час. Як правило виробник таких засобів завжди вказує на виробі для якої шкіри та яких відтінків туфель слід їх застосовувати, тому уважно читайте інструкцію.
– Чистіть взуття хоча би раз в тиждень. Користуйтесь спеціальною м’якою щіткою, щоб не пошкодити шкіру. Крем для взуття має добре впитуватися. Взуття із синтетичних і штучних волокон протріть вологою тканиною. Домашнє взуття із текстильного матеріалу чиститься за допомогою нейтральних миючих засобів.
– Брудне взуття спочатку очистіть спеціальною щіткою, вологою ганчіркою або губкою. Зробіть це якнайшвидше, щоб не дати бруду впитатися в шкіру. І лише потім доглядайте за нею, але не навпаки. Ніколи не наносьте крем на нечисте взуття.

чистимо

Ніколи не сушіть мокре взуття на нагрітих поверхнях або поблизу відкритого вогню. Шкіра після таких процедур буде жорсткою, крихкою, а тому швидко потріскає. Сушіть взуття при кімнатній температурі, і не забудьте перед тим вкласти у неї шари паперу (він вбере швидше усю вологу).
з папером
– Час від часу давайте взуттю відпочинок. А для цього – не скупіться і придбайте собі декілька, хоча би дві пари туфель, дві пари черевичків чи кросівок, щоб одна пара завжди відпочивала у вашій шафці. Зміна взуття продовжує термін його використання.
– Перед тим як зняти взуття із ноги – розшнуруйте шнурівки, послабте ремішок чи ліпучку і тоді знімайте, притримуючи його рукою. Ніколи не знімайте взуття, наступаючи на задник. Завжди користуйтесь ложечкою для взуття. Якщо ви в гостях, то не встидайтесь попросити її у господарів, так не спортиться задник.
– Не надягайте взуття на голу ногу. Це не гігієнічно та може привести до появи мозолів, дефектів шкіри та дрібних ран на ній.
– Зберігайте взуття в добре провітрюваному приміщенні. Не залишайте їх в брудному стані, бо це може бути одною із причин зміни їх кольору, небажаної деформації.

Ось такі прості поради, але за допомогою них ваше взуття буде радувати вас значно довше і буде завжди бездоганним !

P. S. А ще гарне взуття надзвичайно доречно та чудово буде вигляду вкупі разом із гарними ногами. А тут вже, звісно якщо мова йде про жінок, не варто забувати про таку важливу річ, як лазерна епіляція. І до речі якісну епіляцію можна замовити ось на цьому сайті http://lazerok.ua/lazernaya-epilyatsiya.html.