Батрафен лак

Активний спосіб життя у нас зазвичай асоціюється зі здоров’ям. Регулярно ходити в басейн, відвідувати лазні і сауни, безумовно, корисно, але, на жаль, не завжди безпечно. Повної гарантії того, що в душовій кабіні перед вами не побувала людина, хвора оніхомікозом (грибковим ураженням нігтів), немає навіть в самих дорогих і “закритих” клубах. Влітку шансів заразитися цим більше: в подорожі і особливо під час відпочинку біля моря наші руки і ноги неминуче контактують з предметами, з якими до цього “поспілкувалися” сотні інших людей.

Аж до останнього часу дія оніхомікозів було справою виключно складною. Застосування традиційних зовнішніх засобів потрібного ефекту не давало, оскільки креми і гелі через товстий роговий шар проникають в недостатніх дозах. Прийом препарату у вигляді таблеток, навпаки, виключно ефективний. Однак в цьому випадку токсичній дії піддаються всі системи організму, і тому для багатьох категорій людей такий метод просто протипоказаний.

Виходом для тих, хто заради красивих рук не хоче ризикувати своєю печінкою або здоров’ям майбутньої дитини, стало створення фірмою Hoechst принципово нової лікарської форми – антімпкотіка Ватрафен у вигляді лаку для нігтів. Зовні нічим не відрізняючись від звичайного косметичного, Батрафен лак швидко проникає в уражену грибком нігтьову пластину і абсолютно безпечний. Препарат виключно практичний: його зручно наносити не тільки вдома, але і в будь-якому іншому місці, якщо у вас видалася вільна хвилина.

У міру необхідності Батрафен лак змивають звичайним розчинником. До впливу води тонка прозора плівка стійка і завдяки відсутності кольору не викликає подиву оточуючих навіть на чоловічих руках.

Якщо інші форми батрафену – крем, пудра і розчин – використовуються в основному тими, хто вже знайомий з живучими на тілі грибами, то лак для нігтів стане незамінним не тільки для хворих, але і для людей, які зараховують себе до “групи ризику”. Хвилинна косметична процедура дозволяє на цілий тиждень забути про додаткові застереження і безбоязно займатися тим, що вам особливо подобається – плавати в хлорованій воді, паритися або плескатися в морі. А найголовніше – обмінюватися дружніми рукостисканнями. Без задніх думок і підозр зараз і без збентеження в майбутньому.

P. S. А загалом мабуть цей лак міг би цілком потрапити у перелік засобів особистої гігієни, описаних на сайті http://prettywoman.dn.ua/salon/sredstva-lichnoj-gigieny-dezodoranty-ot-pota.html.