Аюрведична косметика

Це не просто звична всім милим дамам косметика: вона в прямому сенсі лікувальна. Сама назва пішла ще з давніх текстів таємничих аріїв, від слова Аюрведа (наука життя), саме вона і поклала свій початок у створенні серед індійських товарів для здоров’я косметичних засобів, що користуються популярністю у людей у всьому світі, адже кожен з нас хоче бути красивим не тільки зовні, але і всередині.

Багато сучасних методів лікування беруть свій початок саме в Аюрведі: Всесвітня організація охорони здоров’я визнала її ефективною альтернативою загальновідомій системі медицини.

Погодьтеся, саме поняття про «науку життя» звучить незвично для косметики і разом з тим зовсім не ясно, що до чого. Насправді, існує більш точне визначення: цілісна система знань медицини про темпераменти і здоровий спосіб життя, а також про профілактику і лікування хвороб.

Аюрведа говорить, що всі наші хвороби залежать від нашого емоційного стану, від того як ми все пропускаємо через себе (часом і програш в азартній грі, на кшталт тих, що є на сайті https://playklubvulkan.org/ може стати причиною якоїсь хвороби). Згідно з цим, ми можемо легко прийти до висновку, що все живе складається з 5 важливих елементів: кількість рідини в організмі, наявність кальцію в потрібній кількості, здорові органи, активні ферменти, самопочуття. Для всіх, напевно, зрозуміло, що якщо порушується робота якогось одного, відбудуться зміни всього організму в негативну сторону, хоча і не відразу.

Якщо ж говорити про наш зовнішній вигляд, то Аюрведа тут пояснює, що наша краса залежить, перш за все, від внутрішнього стану організму. Саме тому рекомендується використовувати тільки натуральну і безпечну косметику: це продовжить молодість шкіри і не зашкодить здоров’ю.

Переваги аюрведичних косметичних засобів:

  • стосовно шампунів – у складі відсутній лаурит сульфату (або SLS);
  • присутні тільки трави і натуральні інгредієнти;
  • ароматами служать ефірні масла;
  • барвників штучного походження немає.

Як результат, люди, які користуються аюрведичною косметикою, через деякий час помічають значне поліпшення кольору і пружності шкіри, а також загального самопочуття (однією з ознак було відчуття спокою).