тату

В даний час татуювання є невід’ємним атрибутом стилю та іміджу. В основному використовуються такі ж теми у зображень, як і раніше. Це може бути, життя, любов, смерть і все в цьому роді. Однак дизайн тепер грає більш важливу роль в оформленні натільного малюнка, всі перш за все хочуть зробити привабливі тату, ну а сам сенс не має особливого значення.

Світ татуювання тепер знайшов більш художній напрям, воно є справжнім мистецтвом і люди звикли сприймати зображення на тілі саме таким чином. Тату салон в Києві «Альянс», виділяє кілька найбільш популярних символів татуювань, які і описані нижче:

1. Черепа
Черепа вважаються неймовірно стильними. Вони виробляють неоднозначне враження на оточуючих, причому мають різне значення, а зовсім не говорять про смерть. Черепа відмінно виглядають на тілі людини, вони красиві і привабливі.

2. Птахи
Деякий час назад найпопулярнішими тату птахів були орли, ну а зараз перевага віддається птахам невеликого розміру. Вони символізують свободу і летять туди, куди побажають в будь-який час. Птахи виглядають вельми привабливо, адже їх можна зобразити як в стані польоту, так і очікування. Крила можуть бути різної форми, промальовані в деталях або не зовсім. Зараз найпоширенішими татуюваннями вважаються сови.

3. Символіка
Символіка відіграє величезну роль для багатьох людей. Дані татуювання є вираженням індивідуальності. Можна зобразити певні цифри, хрести або знаки приналежності. Такі татуювання часто використовуються в клубах закритого типу або бандах. Майстри www.tattoo.org.ua, повідомляють, що при погляді на них оточуючі не можуть зрозуміти сенс і не розуміють, навіщо людина взагалі нанесла такий малюнок.

4. Мандала
Мандала є найсильнішою символікою в світі татуювань. Багато хто впевнений, що це просто цікавий і оригінальний орнамент, проте він означає силу і вміння сприймати життя саме таким, яке є насправді.

5. Релігія
Символи релігії позначають належність певної людини до якогось духовного світу. Дані татуювання дуже красиві і деталізовані, вони несуть особливе значення для свого власника.

6. Хижаки
Неймовірною популярністю користуються татуювання з зображеннями тигрів, левів або пантер. Вони можуть бути традиційними або в більш сучасній обробці. Ці тварини позначають владу і силу, розум і готовність до прийняття блискавичних рішень.

7. Троянди
Група vk.com/tattoosalonkiev називає троянди старовинними татуюваннями, які не втрачають своєї популярності до теперішнього часу. Вони можуть бути різних форм і розмірів, виглядати абстрактно і традиційно.

8. Написи
В основному наносять на тіло не окремі слова, а цитати або фрази. Вони виглядають незвично і привабливо, причому багато хто просто не можуть зрозуміти, що означає те чи інше слово. Головне вибрати правильний стиль і місце нанесення татуювання.