татуировка инь и янь

Ворожки, дивлячись на долоні, можуть розповісти про долю людини. Про неї їм розповідають лінії. Точно так само підказку про майбутнє можна отримати, вивчаючи розташування родимок на тілі і татуювань. Може хтось до сих пір і не знав, що не так важливо, яке зображення нанесено, найголовніше на якій ділянці тіла воно знаходиться. У сукупності сам символ і його місце розташування можуть дати господареві натхнення і стимул. Тату салон в Києві «Альянс» на своєму сайті tattookiev.org, опублікував цікаву статистику в якій виділив 7 “ідеальних місць” для тату:

Внутрішня сторона зап’ястя.

Фахівці стверджують, що тату в цьому місці відповідає за творчу діяльність. Збільшити творчий потенціал можна, розмістивши на цьому місці відповідний малюнок. Зображення на зап’ясті відображає життєву позицію господаря, нагадує йому про цілі і прагнення. Пульс і татуювання стають єдиним.

Кісточка.

Саме тут знаходиться концентрація сексуальної енергії. Ось тому ніжне і привабливе тату робить свою господиню сексуальнішою. Зображення квітки або орнаменту прекрасно виглядатимуть в області щиколотки.

Особисті татуювання ховають під волоссям. В області за вухом, нижче лінії росту волосся.

Малюнок за вухом є символом хороших новин. Він веде до кращих змін у житті. Ця область – зона гармонії і щастя. На думку тату фахівців групи vk.com/tattoosalonkiev, татуювання у вигляді ноти за правим вухом принесе своїм господарям спокій і задоволення. Бажаєте стати музою і натхненням для оточуючих, тибетський символ dhīḥ, допоможе вам здійснити мрію.

Передпліччя.

Саме тут найчастіше розміщують портрети найдорожчих людей, тим самим створюючи з ними міцний зв’язок. Область передпліччя є «територією» довіри, близькості. Щоб рідні люди не віддалялися, їх зображення розміщують на передпліччі з лівого боку, ближче до серця. Малюнок, підібраний правильно, допоможе господареві стати ближче до рідних і близьких людей.

Символом вдачі є татуювання, розташоване на спині.

За даними сайту tattoo.org.ua, нанесення малюнка, у вигляді підкови або гральних кісток, закличе до господаря везіння, успіх, щастя. Універсальні символи на спині, супроводжують вдачі у фінансових справах за версією вчення фен-шуй.

Зображений малюнок, на внутрішній стороні руки, допоможе захиститися від поганої енергетики. Татуювання між лопатками або на тому місці, де знаходяться родимки, несе негатив.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що не тільки зображення малюнка має значення, але і його місце розташування. Значить, до вирішення цього питання треба ставитися серйозно.