Жіноча краса

Всі дівчата, а в майбутньому жінки хочуть завжди бути красивими і привабливими. Своїм способом життя ми псуємо свій зовнішній стан, але є кілька порад про те, як зберегти свою красу. Зараз ми розглянемо головні методи збереження краси.

1. Сонце

Сонце дуже сильно старить шкірний покрив. Поменше загоряйте, ходіть в солярій. Цілком красивий загар можна отримати за допомогою різних кремів-автозасмаги. Шкоди немає, так як вони фарбують тільки зовнішні шари шкіри, не пошкоджуючи склад.

2. Сон

Природно, практично всі знають, що нормальний сон повинен бути не менше восьми годин. Якщо постійно не висипатися, то проявляються не найкращі наслідки. Старіння шкіри через недотримання графіка сну буде в першу чергу, а також ви можете додати вагу і об’єм.

3. Їжа

Ні в якому разі не наїдайтеся, але в той же час не варто морити себе голодом. Намагайтеся включати в свій раціон побільше свіжих овочів і фруктів. Щоб відтягнути прояв зморшок, приймайте горіхи, але у великій кількості вони можуть привести до збільшення ваги.

4. Вода

Пийте воду. Починаючи ранок зі склянки води, ви покращуєте свій внутрішній стан. Бажано замінити газовану воду. Пийте в маленьких кількостях, маленькими ковтками. Недолік в організмі води може викликати запаморочення, біль, нудоту. На ніч багато води пити не рекомендується, так як на ранок у вас може з’явитися набряк на обличчі, шиї.

5. Стрес

Всім відомо, що стрес може привести до руйнівних і нерозв’язних наслідків. Також стрес є однією з причин старіння шкірного покриву. Знайдіть собі другу половинку. Якщо займатися любов’ю з коханою людиною, то ви будете виглядати помітно молодше.

6. Робота

Роботу вибирайте по смаку, а не по зарплаті, наполяганням батьків та ін. Зайняті працею люди виглядають молодшими своїх незайнятих однолітків на кілька років. Самореалізація в житті помітно додає впевненість у своїх силах і можливостях.

7. Куріння

Ніщо, крім алкоголю, так сильно не впливає на шкіру як куріння.

8. Сміх

Він продовжує життя, підвищує настрій, робить людину душею компанії. Крім цього, сміх має вплив на імунну систему. Також він тонізує м’язи обличчя.

9. Тональний крем

Постарайтеся позбутися від звички використовувати тональний крем. Краще замінити його пудрою, а ще краще взагалі кинути фарбуватися такими засобами.

10. Догляд за собою

Хоча б раз на тиждень варто займатися собою. Можна ходити на розслаблюючі і тонізуючі види масажу, приймати соляні ванни (будь-який порядний салон красоты має такі послуги). Сіль дуже добре витягує весь бруд з ваших пір. Можете користуватися зволожуючим кремом, відповідним за віком.

11. Хобі

Хобі вам не завадить. Завжди потрібно вміти що-небудь робити, і багато хто має хобі. Це якесь захоплення, яке допомагає розслабитися, це свого роду відпочинок і заспокоєння. Хобі може бути як пасивним, так і активним. Кожен вибирає своє. Найголовніше – насолоджуватися тим, що доглядаєте за собою.

12. Макіяж

Змивайте на ніч макіяж! Зморшки підкреслюють яскраві і блискучі тіні, і ви завжди повинні пам’ятати це.

13. Метаболізм

Чим ви старше, тим менше у вас працює така функція, як метаболізм. Для поліпшення даної функції намагайтеся більше рухатися.

Хоч ви і працюєте, потрібно давати собі відпочити і емоційно розрядитися. Якщо ви не будете робити емоційну розрядку, це призведе до стресу, нервового зриву. Звичайно, зриватися на оточуючих вас людях не варто, але можна знайти альтернативний шлях рішення. Наприклад, побити подушки, стіни, покричати в лісі або наодинці з собою. Таких варіантів є безліч.

Дорогі жінки, стежте за собою!

Головне правило життя – за своєю зовнішністю і здоров’ям потрібно стежити, коригувати їх і допомагати собі вдосконалитися з молодості!