косметичка
Макіяж anti-age, буде великою знахідкою для жінки, яка прагне бути красивою, елегантною та юною, не зважаючи на свою вікову відмітку у паспорті. І це чудово ! Антивіковий макіяж вельми відрізняється від звичайного make-up -у, до котрого вже всі звикли, він має свої особливі акценти і про них треба знати. Які саме ? Дізнаєтеся нижче.

Отож перше правило: за порадами стилістів, жінки після 35-ти, для свого щоденного make-up-(у) мають використовувати лишень світлі тони. Вони освіжають колір лиця, а от темні відтінки зроблять вас візуально старшими. Ваш тональний крем має зливатися із кольором лиця, тоді він скриє всі недоліки.

світлий тон

Правило другеробіть широкі брови. Час, коли брови були тоненькими неначе нитка вже пройшов. Тепер це категоричне табу. Широкі брови сьогодні дивляться набагато стильніше. Щодо кольору, то краще зупинитися на природному – світло-коричневому.

широкі брови

Третєпомада. Який відтінок обрати ? Зупиняйте свій вибір на матовій косметиці, без жодного блиску.

Четвертевідтінки губної помади теж мають бути не надто яскравими – ніжний бежевий, лавандовий, сіро-розовий, не темний, а світло-бордовий тон, приглушений сірий. Як бачите, яскрава та чітка палітра у анти віковому макіяжі не використовується. Саме ці тони надають елегантність і свіжість, які й потрібні у make-up – (і).

помада

Це правило стосується і лаку для нігтів. Усім відомо, що колір помади має вдало поєднуватися із тоном лаку. А краще всього, щоб він був їй ідентичний. І знову ж таки, не користуйтесь надто яскравими чи блискучими лаками, обирайте стримані та не менш багаті кольори. Дуже хорошими, хоча й дещо дорожчими є водостійкі лаки. Вони не потребують нанесення у декілька шарів, тому виглядають делікатніше за звичайні. (Між іншим, гарний лак для нігтів можна купити на сайті http://4nails.com.ua/index.php?cat=57)

лак

П’яте – тіні. Перед нанесенням тіней та інших засобів (рум’ян, чи пудри), навчіться техніці стробінг. Стробінг – це не що інше як скульптурування обличчя за допомогою тіней. Темний бронзант ми наносимо на одні ділянки обличчя (виділяємо лінію скул, підборідку), а світлий хайлайтер на інші (повіки, лінію чола та носу, борідку). Ось на цій схемі добре видно, як це правильно робити.

стробінг

Шосте – Як і у випадку з помадою, вибирайте лишень матові текстури тіней і рум’ян. Перламутр, а тим більше гліттери краще ідуть молодим дівчатам. Блискучі тіні додають роки, виділяють всі недоліки шкіри.

тіні

Сьоме – туш. Серед різноманіття тушей можна розгубитися, але якщо знати це правило, то ні. Купуйте лишень туші, що подовжують вії, а не надають їм об’єму. Акцентувати вії в даному макіяжі не потрібно.

вії

Восьме – підводка. Коли підводите очі, старайтесь, щоб стрілки, розтушування тіней та навіть лінія рум’ян йшли вгору до вісків.

підводка

Дев’ятефіксуйте макіяж за допомогою прозорої пудри. Краще, щоб вона була в шариках, оскільки даний вид пудри добре закріпить ваш make-up та правильно відкоректує колір шкіри.

пудра

Десяте – мінімум косметики. Багато жінок роблять таку найголовнішу помилку в своєму make-up (і). Деколи здається, що вони хочуть нанести усе, що мають, щоб «заштукатурити» всі недоліки. Але, як на зло, від неправильного та надмірного використання косметики, видно лишень ці недоліки. Тому мінімум косметики, особливо пудри та тонального крему, робіть ставку на якість, а не на кількість.

мінімум косметики