вишивка
У кожної з нас є свої маленькі захоплення, котрими ми любимо займатися у вільний від роботи час. Хтось чудово вишиває, комусь до вподоби в’язання чи гачкування, деякі жінки гарно малюють, а інші – чудово шиють. Даний перелік можна продовжувати, але в результаті усі наші вироби можна було б скласти у велику дерев’яну скриню, як це робили у давнину. Мабуть, тому я й вирішила назвати дану рубрику «Скриня захоплень». У ній йтиметься не тільки про те як зробити ту чи іншу річ, але й стануть вам у допомозі деталізовані схеми цих виробів. Мені вдалося оволодіти лише невеликою частиною ремесел рукоділля, отож будемо навчатися разом, бо ще стільки всього хочеться спробувати.

Сьогодні, вашій увазі хочу представити схему вишивки родинного дерева. Вам не почулося, саме так. Хоча ми звикли до традиційних вишитих виробів, як рушники, скатертини, вишиванки та ін., але я хочу, щоб ви побачили як же гарно виглядатиме така вишивка у вас вдома. Тим паче, що ви зможете, ще й у такий спосіб, ознайомити дітей, онуків чи близьких людей із вашою родинною історією. Такий виріб, коли ще додати у нього сімейні фотографії, додасть тепла і затишку вашій домівці.

родовід
родовід продовження
Взято із журналу “Українська вишивка”

P. S. А еще родовое дерево нельзя не только вышить, но и посадите натуральное, скажем во дворе перед вашим домом, а рядишком можно будет даже поставить специальные столбики ограждения. И вырастит это дерево большим и красивым, да будет радовать своим видом не только вас, но и ваших детей, внуков и правнуков.