валентинка
Через декілька днів кожен з нас отримає цей незвичайний шматочок паперу, на якому вписані слова, які ми не завжди осмілюємося сказати своїм коханим не в святковий день. А хтось, можливо, лише висловить свої почуття людині, яка й нічого не підозрювала до цього… І ще один позитив, що мене особливо радує – ми знову повертаємося до написання листів, і не пишемо смс-ки, не друкуємо повідомлення на пошту або в соціальну мережу, а хочемо зробити щось своїми руками, щось таке, яке не було би схожим ні на що…

Для власного інтересу, я пошукала в інтернеті, що перша валентинка з’явилася ще в 15 столітті і належала британському герцогу Генріху Орлеанському. Він сидів у в’язниці та писав своїй коханій дружині, якої йому так не вистачало, листи. Проте існує іще одна версія. Вона твердить, що традиція написання валентинок зародилася значно швидше і бере свої початки ще в Середні віки. У ті часи, дівчата виходили заміж за тих кавалерів, яких їм посватали їхні батьки. Чим більшим спадком могла похвалитися красуня, тим заможнішого кандидата їй обирали. Як безсердечно і меркантильно, правда ? Але такі були часи … Так от, у Британській бібліотеці зберігся лист-валентинка, де дівчина просить свого коханого, очевидно заможнішого ніж вона, посватати її, а вона натомість випросить у матері, щоб та збільшила суму її приданого. В 19 столітті валентинки стали масовим і поширеним явищем. Тоді, як і сьогодні, всі ретельно готувалися до Дня святого Валентина та робили валентинки із кольорового паперу, виписуючи слова різнобарвними чорнилами…

В 21 столітті хлопці та й дівчата мають куди більше можливостей, адже ідей для подарунків є вдосталь, деколи можна й розгубитися - Подеколи окрім валентинки нам хочеться подарувати ще щось, лиш би наша половинка раділа, а ми їй таки догодили. Зізнаюсь, що і я замислилася і стала думати про різні варіанти, якими хочу поділитися і з вами.

Як на мене досить оригінально і нестандартно виглядають валентинки, а можна їх назвати і своєрідними картинами або ж міні-панно, на яких серця виглядають об’ємними, бо виготовлені з ґудзиків, бісеринок, ракушок, квітів та інших матеріалів, котрі створюють для нас ілюзію прикрас. Ось до прикладу такі валентинки порадували моє серце:

червоні
ніжне
стильне
червоне серце

Ось так ви можете зробити серця-бісеринки:
клеємо
наносимо
засипаємо
серця з бісеру

 

Зовсім неймовірним і незвичним для мене стали ці серця-валентинки (подумки помріяла про такі), які можна зберігати, вони ніде не загубляться, стануть прекрасним доповненням в інтер’єрі та будуть завжди радувати зір вашої половинки.

робимо
формуємо
готово
з розами

Якщо це людина, якій ви тільки хочете висловити свої почуття, тоді це повинна бути лишень валентинка, подарувавши її, ви будете очікувати на довгоочікуване рішення вподобаної дічини/хлопця. Кажу лишень про валентинку, адже інший подарунок може злякати вашу обраницю/обранця, а так це виглядатиме ненав’язливо і також оригінально, бо навіть із звичайного паперу можна зробити диво. Ну і звичайно, все залежить від слів, які ви доберете та напишете у ній. Головне в цій справі – думати серцем, а не розумом, тоді й слова будуть щирі… Ось такі милі й красиві валентинки впали мені в око:

руки
з нотами

 

Щоб вашій половинці було солодко – подаруйте їй солодку валентинку:
валентинка з солодким

Валентинка, в якій тріпоче серце робиться так:
серце ажурне
в откритці
ескіз
вирізаємо ескіз

P.S. Нехай ваша робота над подарунком принесе вам задоволення, а вкладена у нього любов додасть великої радості двом люблячим людям ! Якщо ви маєте цікаві ідеї щодо виготовлення валентинок обов’язково поділіться з нами, написавши коментар на сайті, дякую ! Можливо ваші поради допоможуть іще комусь ?