шари
Перший сніг уже вкриває стріхи наших домівок, простеляє килимки під наші ніжки, танцює у повітрі, нагадуючи, що незабаром до нас знову завітає в гості новорічна казка. А яке ж диво відбувається без сюрпризів і подарунків ? Ото ж бо ! Тому якщо ви ще не вирішили, що придбати і чим порадувати ваших рідних і близьких, тоді ось вам наш подарунок !

Мені з дитинства до вподоби кульки, в яких неначе ховається скульптурка чи то ангела, чи Діда Мороза, яких покриває снігом, як тільки ти повернеш їх донизу. На полицях крамниць їх різноманіття просто вражає, але не завше ми можемо їх придбати. Та нещодавно, випадково, а може і ні, мені під руку потрапив журнал, де я й побачила та відкрила для себе, що зробити власноруч таку чудо-кульку не так уже складно. Цікаво ?

Отож, для майстрування новорічного шару нам потрібно:

банка (із кришкою);
-вподобані статуетки і прикраси;
-дистильована вода;
-розчин гліцерину;
-блискітки і клей

Найперше, що потрібно зробити – це прикріпити прикраси до кришки нашої баночки. Опісля, коли ми упевнилися, що вона повністю закріплена, наповнюємо банку дистильованою або ж кип’яченою водою, додаючи до неї гліцерин, а також блискітки. За бажанням ви можете додати і штучний сніг, який можна знайти у крамницях. І вуаля – закриваємо нашу банку кришечкою та маємо чудову новорічну кульку ! P.S. Щоб кулька вийшла ще красивішою, вибирайте баночку нестандартної форми (як от на картинці) та спробуйте пофантазувати, прикрасивши ще й зовнішні стінки посудини (наприкл.: припудріть її блискітками чи намалюйте орнаменти фарбою).

Не маю сумнівів, що такий подарунок, де вкладена ваша душа неабияк порадує усіх  рідних і близьких !

дарунки