прикрашаємо
Ніби вчора це було, але пройшло вже стільки часу, відтоді, коли я з нетерпінням чекала на цю захоплюючу мить – прикрашання новорічної ялинки. Чесно признаюся, що й сьогодні це також приносить мені велику радість, особливо, коли впізнаєш себе в оченятах та емоціях своєї крихітки. Щоправда сьогодні існує набагато більше можливостей, адже різноманіття новорічних прикрас просто вражає. Цьогоріч я прикупила деякі ялинкові іграшки, але й не зупинилася лише на готових виробах, а зробила дещо своє.

Довго думаючи як би уберегти свого маленького дослідника від небезпеки (ми з легкістю можемо розбити скляні іграшки чи то ж порозносити по усьому дому пластмасові шари, з’їсти дощик чи обірвати гірлянди), вирішила нашу ялинку прикрасити особливо – власноруч виготовленими ялинками, шарами із ниток, м’якими іграшками, бантами, дзвониками та солодощами… Нічого нібито нового, бо так робили наші предки багато-багато років тому…

У цій статті дуже хочеться і з вами поділитися деякими хитрощами виготовлення чудових новорічних ялиночок … Тим більше, що це заняття буде цікавим не тільки для вас, але й для ваших діточок …

Для цього вам потрібно:
– цупкий картон;
– клей (ПВА);
– бісер, перлинки, стрази;
– мереживні або будь-які (на ваш смак) стрічки;
– кольоровий папір.

Спочатку зробіть собі трафарети. Візьміть картон та намалюйте на ньому доволі просту форму ялинки та виріжте її.

нарізки картону

Опісля вам слід добре подумати, якою б ви хотіли бачити вашу ялиночку: повністю у бісеринках або ж різнобарвною як обраний папір чи навпаки мереживною… Все у ваших руках. Кожен матеріал за допомогою клею приклейте на картон, а от мереживну стрічку краще прошити ось таким чином:
обметуємо тканиною

клеємо папір

з папером

загинаємо кінчики

Що ж вийшло у мене – видно на цій картинці:

готові вироби

P. S. А ще новорічні прикраси можуть стати чудовими подарунками у святковий різдвяно-новорічний період, а ще якщо до них додати якісь корисні у побуті речі (такі можна придбати зокрема на сайті tdbrosko.com) то тоді подарунки будуть незабутніми.