фломастери

Набори фломастерів рясніють на полицях магазинів яскравими упаковками і відразу привертають увагу дітей. Однак не всі будуть однаково безпечні для них і зручні для дитячої творчості. Про те, чим розрізняються різні набори фломастерів, ми розповімо в цій статті.

До речі якісні фломастери за оптимальними цінами можна придбати на сайті https://germes.one/flomastery-c122/.

Чим набори фломастерів відрізняються один від одного?

Основні характеристики, на які варто звернути увагу при виборі фломастерів для дітей, це:

Тип чорнила

Фломастери можуть мати водну або спиртову основу. Перші є не тільки безпечними для дитини, але і в цілому відрізняються більш високою якістю. Чорнила на водній основі довше не висихають, не мають різкого запаху, стійкі до вицвітання і відрізняються насиченим кольором. Крім того, вони легко змиваються з шкіри і меблів, а також без зусиль відпираються з одягу. З такими фломастерами батьки можуть не переживати, що маленький художник залишить незмивні сліди на собі і на всьому навколо.

Матеріал корпусу

Зазвичай Фломастери мають пластиковий корпус, але вид пластику може відрізнятися. У дешевих наборах корпус виготовлений з полістиролу, який не відрізняється високою міцністю. Краще вибирати фломастери з поліпропілену – він не тільки більш міцний і безпечний, але і краще захищає чорнило від висихання.

Пишучий вузол

Наконечник може бути виготовлений з пластику або фібрових волокон. Пластиковий пишучий вузол дуже жорсткий і вимагає більшого зусилля при письмі, тому для дитячої творчості не підходить. Фіброві наконечники пишуть м’якше і відрізняються більшою покриваністю. Однак якості вони також бувають різної. Якщо при покупці є можливість відкрити ковпачок, зверніть увагу на пишучий вузол – він повинен бути щільно збитий, і волокна не повинні вибиватися.

Товщина лінії

У продажу можна знайти набори тонких і товстих фломастерів, які підходять для різних цілей. Товстими легко зафарбовувати великі області і малювати великі елементи. Такі найкраще підходять для дошкільнят – ними легко розфарбовувати прості малюнки. Дітям старшого віку, які вже малюють самостійно і розфарбовують дрібні деталі, можна купити набір фломастерів з тонким пишучим вузлом.

Кількість кольорів

Для навчання малюванню не варто відразу купувати великий набір фломастерів з безліччю кольорів і відтінків. Досить буде 6-10 основних, щоб познайомити дитину з основними техніками малювання фломастерами. Якщо купити відразу великий набір, користуватися всіма фломастерами дитина все одно не буде, і в підсумку частина з них просто висохне. Багато різних кольорів знадобляться дітям, які захоплюються малюванням – для них добре підійдуть комплекти з 18, 24 і більше кольорів.