шкільний рюкзак

Дитячий рюкзак – незмінний атрибут школяра, який має бути не просто гарним і підходити по ціні, а й бути придатним до носіння книжок і шкільного приладдя, не псувати поставу і не викликати викривлення хребта.

7 правил вдалого вибору шкільного рюкзака

1 – правильна модель

Слід надати перевагу саме моделі шкільного рюкзака, з жорсткою спинкою і можливістю зручно носити в ньому приладдя. Така форма безпечна для спини і не буде сприяти сутулості чи сколіозу. А от від портфелів і м’яких безкаркасних сумок слід відмовитися, адже перші дають навантаження на одну руку (дитина починає хилитися на одну сторону), а другі змушують сутулитися.

2 – ортопедична спинка

Жорстка ортопедична спинка стимулюватиме дитину триматися рівно. Особливо зручні моделі зі спеціальною пом’якшувальною вставкою на рівні поясниці.

Важливо, аби спинка була зроблена з таких матеріалів, що передбачають вільну циркуляцію повітря та вологи, аби у рухливої малечі не пітніла спина.

шкільний рюкзак

3 – правильний розмір

Дитячий рюкзак слід вибирати з його майбутнім власником і міряти індивідуально. Лямки повинні бути з можливістю регулювання, аби підкоригувати рюкзак під зріст та розмір. Але головне – спинка має бути «по спині». Рюкзак повинен закінчуватися на поясниці і не бути вищим, ніж лінія плечей.

4 – правильні лямки

Лямки на рюкзаку повинні бути м’які, з приємного гладкого матеріалу, шириною в 5-8 сантиметрів і мати S-подібну форму. Зверніть увагу, наскільки міцно та якісно вони пришиті та переконайтеся, чи вони зручно «сидять» на дитині.

5 – ручка

Зверху на рюкзаку є невелика ручка, за яку можна підвісити рюкзак на гачок на парті, аби не ставити його на підлогу. Переконайтеся, що вона пришита міцно. Якщо ви плануєте перший час допомагати носити рюкзак малюку, то зверніть увагу на зручність цього елементу. Але дитина не повинна носити рюкзак за неї, адже це псуватиме її поставу.

6 – відділення та кишені

Найзручніше, коли в дитячому рюкзаку передбачено два основних відділення (для книжок і зошитів), кілька невеликих (для ключів, телефону, кишенькових грошей), а також компактне відділення для ланчу з пляшечкою води. Це забезпечить зручність та порядок у шкільних речах.

шкільний рюкзак

7 – ненав’язливий дизайн

У дітлахів смаки змінюються й, аби хороший рюкзак не набридав, надавайте перевагу моделям з ненав’язливим оформленням, яке личить до всього. Невиграшними тут будуть картинки (з мультиками, котиками, супергероями), а от просто яскраві та ненудні моделі з лаконічним малюнком будуть саме до речі. А особливу увагу зверніть на рюкзаки Upixel Classic фуксія, жовті, зелені, камуфляж та інші з цієї серії. Вони досить яскраві, але приємні для очей, а пікселі, що йдуть у наборі до них, дають змогу хоч щодня змінювати найрізноманітніші малюнки на рюкзаку.

Джерело: BeSmart