Дитяча кімната

Сьогодні я хочу дати вам кілька порад про те, як оформити дитячу кімнату і запропонувати небагато варіантів за її декору. Після переїзду в іншу квартиру, це було моє саме улюблене заняття – шукати ідеї для дитячої. До цієї справи я підійшла ретельно, адже малюкам там доведеться грати, спати, відпочивати, загалом, проводити дуже багато часу. Моїм головним завданням було максимально забезпечити безпеку і комфорт для них. Як зазвичай озброївшись комп’ютером, я полізла в інтернет шукати натхнення. Звичайно, ідей там, м’яко сказати, купа. Навіть не купа, а гора. На будь-який смак і колір можна підібрати варіанти декору, будь-якими засобами та на будь-який гаманець. Можна за копійки оформити дитячу кімнату так, що всі ахнуть. Ну та гаразд, перейдемо до справи.

Як оформити дитячу кімнату?

Так як у мене дітки на момент ремонту були зовсім маленькі, то приймати рішення я взяла на себе сміливість. З більш старшими дітьми вже можна радитися і враховувати їх бажання. Не раджу йти поперек їх бажань, легше знайти компроміс і вибрати відповідний варіант, який влаштує і вас і дитину. Адже це світ малюка, який він повинен любити і хотіти бути там. Як я вже сказала, моїм пріоритетом стала безпека, ніяких домашніх спортивних комплексів до 4 років. Атмосфера в дитячій з веселої – для ігор повинна легко перевтілюватися в спокійну – для сну і відпочинку. Цього можна домогтися за допомогою грамотної організації іграшок і книг. Ну, який може бути сон, якщо малюкові муляє очі його улюблена іграшка або конструктор? Під час планування дизайну і декору кімнати, батькам потрібно дивитися на все очима дитини, тоді помилок ви точно не допустите.

Багато батьків можуть зі мною не погодитися, але дитяча кімната повинна бути яскравою. Психологи в один голос стверджують, що кольори впливають на нашу підсвідомість і викликають ряд емоцій, почуттів, станів. Говорячи про яскравість дитячої кімнати, я не кажу про те, щоб пофарбувати її в отруйні кольори. Це можуть бути впадаючі в очі акценти, наприклад, маленькі декоративні подушки або рамки для фотографії. А самі шпалери можуть бути пастельного і спокійного кольору. Нещодавно дізналася, що малюки сприймають спектр кольорів не так, як дорослі. Якщо ж дитина сильно емоційна, дратівлива, погано спить, швидко заводиться, то на мою особисту думку, кольори тут не причому. А причина може ховатися в більш глибокому його стані, наприклад, переживанні малюка, його хворобі і. т. д.

Другий момент, який потрібно враховувати при оформленні дитячої кімнати – це вік дитини. Те, що підходить для новонародженого, абсолютно не підійти для шестирічного. Маленькі дітки більше половини доби сплять, тому так важливо оформити і затишно і комфортно саме спальну зону. Яскраві фарби буду його відволікати. А балдахін додасть його ліжечку таємничості. Дуже важливо, щоб в дитячій кімнаті, незалежно від віку були теплі підлоги. Зараз існує безліч технологій, які дозволяють вирішувати цю проблему. З упевненістю можу сказати, що ковролін в дитячій буде недоречний. По-перше, це пилозбірник, по-друге, його дуже важко буде чистити після витівок діточок. Хороший палас або доріжка краще всього підійде для кімнати.

По можливості, вибирайте предмети меблів з закругленими краями. Розумію, що для деяких це неможливо, але в таких випадках існують спеціальні накладки на кути і краї. Коштують вони недорого, але рятують малюків від травми дуже добре.

Як оформити стіни в дитячій кімнаті

Перше, що приходить на розум, це наклейки. На сайті алиэкспресс я знайшла величезну кількість недорогих і красивих наклейок на будь-який смак. Виглядають вони чудово, надаючи кімнаті казковості, азарту і затишку. Метелики, машинки, казкові герої, сови, тварини – всі вони занурюють малюків у дивовижний і таємничий світ.

Другий спосіб – це ростомерыи. Досить корисна річ. Малюкам буде цікаво спостерігати за своїм розвитком і відзначати на скільки вони підросли, наприклад, за літо.

Ну і третій спосіб – рамки для фотографій. Думаю це безпрограшний варіант. Завжди приємно розглядати себе і своїх близьких на красиво оформлених фото, згадувати кумедні і приємні моменти.

Під час планування дитячої кімнати потрібно також враховувати стать дитини і їх кількість. У дівчаток свій світ, у хлопчиків свій. Дівчатам властиві метелики, принцеси, конячки, рожевий колір, хлопчикам – пірати, блакитний колір, кораблі і машини.

P. S. А ще окрім кімнати дуже важливе для дітей наявність місця для прогулянок, дитячих майданчиків. Вся ця інфраструктура присутня у ЖК Озерный гай Гатне, більш детально з яким ви можете ознайомитись за посиланням.