кімната хлопчика в стилі лофт

Якщо говорити про витоки стилю Лофт, сьогодні всі вже знають, що цей стиль з’явився в США в сорокові роки двадцятого століття. Зростання цін на землю в центрі Нью-Йорка змусило власників заводів залишити свої помешкання і переїхати на околиці. Високі стелі, гарне освітлення, спорожнілі фабричні будівлі одразу ж привернули увагу з боку богеми. Саме в Лофтах «протікало» все артистичне життя Нью-Йорка.

Найяскравіший приклад – «Фабрика» Енді Воргола, яка розташовувалася в Манхеттені в шістдесяті роки минулого століття. Енді Воргол активно пропагував стиль Лофт і незабаром оригінальне житло отримало статус престижного, яким і є досі…

Що і говорити, творчі люди змогли надати оригінальність, здавалося б, абсолютно неестетичним і невідповідним для цього речам.

В останні роки дизайнери стали використовувати стиль Лофт при оформленні модних інтер’єрів, як нежитлових, так і житлових приміщень.

Модні ресторани і нічні клуби, бутіки з молодіжним одягом, салони краси і барбер-шопи, танцювальні студії та інші приміщення все частіше і частіше меблюють саме в цьому стилі.

Що вже говорити про житлові приміщення.

Сьогодні не тільки власників квартир, а цілі житлові комплекси та апартаменти вибирають стиль Лофт.

Але ми хотіли б у цій статті поговорити про найважливішому, на наш погляд.

Стиль Лофт може бути комфортним інтер’єром не просто для фотографування або оформлення модного ресторану – цей стиль комфортний для реального повсякденного життя. Комфортний інтер’єр в стилі Лофт можна створити навіть у дитячій кімнаті (а особливо якщо ця дитяча кімната є у гарному житловому комплексі «Паркові озера», більш детальніше про який можна дізнатися на сайті parkovyozera.com.ua).

кімната хлопчика в стилі лофт

Якщо у Вас є син, якому вже більше 10 років, йому, безсумнівно, підійде стиль Лофт. При цьому, Ви зможете підібрати рішення не лише для міської квартири, але і для заміського будинку.

Поради з облаштування кімнати хлопчика: вибір ліжка

Для дитини-підлітка можна вибрати ліжко-диван, односпальне ліжко, двоспальне ліжко зі спальним місцем 140. Останнє рішення на наш погляд дозволить Вам більшу кількість часу не підходити до питання про зміну ліжка.

Меблі і предмети інтер’єру дитячої

Розташуйте в дитячій базові предмети: шафу для одягу, комод, який можна доповнити дзеркалом або ж поставте в інтер’єр повноцінне підлогове дзеркало. Не забудьте спланувати робоче місце для дитини – письмовий стіл та шафу для книг.

Також ми рекомендуємо розташувати в дитячій стелаж, на полицях якого можна зберігати іграшки, колекцію Blue-Ray дисків або ігри для приставки, а також пам’ятні нагороди Вашого синочка.

кімната хлопчика в стилі лофт

Продумайте зону ТБ в дитячій – можливо, це буде просто плазмова панель, закріплена на стіні, а можливо повноцінна зона з тумбою під ТВ, де буде зручно розташувати ігрову приставку або Blue-Ray плеєр.

Вибираючи меблі, віддавайте перевагу меблям з натурального дерева, при цьому зверніть увагу на ергономіку – усі ящики повинні бути оснащені напрямними з доводчиками, щоб Ваша дитина без зусиль користувалася меблями.

Підберіть декор, який сподобається Вашій дитині – не забувайте, Ви створюєте інтер’єр для нього і він, у першу чергу, повинен подобатися Вашому синові.

Вибираючи текстиль, спирайтеся на вік: дитині молодшого віку слід вибирати більш яскраву постільну білизну, пледи, можна купити пустотливі штори з малюнками улюблених героїв з мультфільмів, для підлітка – використовуйте більш глибокі однотонні кольори, на вікнах будуть доречніше рулонні жалюзі.