одяг для дитини

Дитина від народження і до року проходить через декілька стадій розвитку, які не в останню чергу впливають на те, який дитячий одяг варто підбирати для малюка в тому чи іншому віці. Коли діти з’являються на світ, вони не вміють не перевертатися, ні повзати, їх досить одягнути практично в будь-який одяг для новонароджених — комбінезони, боді, сорочечки та повзунки.

Дитячі чоловічки — зручно та практично

Як показує досвід, найбільш зручним варіантом в повсякденному носінні для дітей до року все ж є сучасні бавовняні сліпи (від англ. Sleep — спати): завдяки численним кнопкам, розташованим уздовж виробу, здійснювати заміну підгузника просто і зручно. Сліпи для новонароджених краще вибирати із закритими п”яточками і довгими рукавами. Крім того, малюк, що схильний постійно рухати ручками і ніжками в хаотичному порядку, завжди залишиться одягненим і не зможе випадково вибратися зі свого комбінезона. При виборі дитячого сліпа головне — звертати увагу на якість матеріалу, він повинен бути дуже м’яким, тканина, з якої чоловічок виготовлений, має бути натуральною і дихаючою. Вибрати якісний одяг для дітей до року можна в популярному дитячому інтернет магазині https://nestling.com.ua/ua/.

Боді для немовлят — вибір сучасних матусь

Дитячі боді — спеціальний одяг для новонароджених та малят до року з фіксацією між ніг, є чудовою альтернативою сліпу в жарку погоду: Можна вибрати модель з короткими рукавами або без них, ніжки малюка при цьому залишаться відкритими. Найбільш зручні моделі для одягання — з кнопками по всій довжині вироби: такий варіант можна повністю розстебнути, постеливши під дитину. Немає необхідності одягати виріб через голову, що дозволить уникнути стресу як мамі, так і малюкові: практично всі малята до року не люблять одягати дитячий одяг таким чином і висловлюють свій процес голосним плачем.

Розглянуті варіанти — безумовно хороші, і можуть застосовуватися аж до досягнення дитиною року, а то й довше, але все ж, в певний період стає очевидним, що деякі зміни у виборі одягу для немовлят були б до речі. Зазвичай це відбувається в момент, коли маленька дитина починає активно повзати, вставати і ходити вздовж опори. Такого рухомого малюка не завжди буває просто «упакувати» в сліп з безліччю кнопок. Куди швидше і легше — одягнути на дитину штанці з боді, а то й футболку. Чим частіше маленька дитина займає вертикальне положення, тим зручніше для неї стає більш «дорослий одяг». Але знову ж таки, варто вибирати варіанти, що не викликають у малечі особливого стресу при одяганні, наприклад, з кнопочками у ворота, або з широкою горловиною.