Сімейне харчування

Коли дитина познайомиться з різними продуктами, і звикне до триразового харчування, я рекомендую годувати його разом з всією родиною, особливо якщо є ще маленькі діти і старшого віку. Це не тільки скоротить кількість годин, які ви проводите біля плити, готуючи різні страви, але й привчить малюка правильно харчуватися і освоїти хороші манери.

Діти вчаться на прикладах, і за сімейним столом дитині легше навчитися говорити «спасибі» і «будь ласка», користуватися столовими приборами і їсти самостійно. Важливо зрозуміти, що в рік дитина стає більш незалежною, у неї з’являються переваги тих чи інших продуктів. Важливо не вступати з нею у конфлікт з приводу їжі. Запропонуйте їй вибір і не намагайтеся годувати її насильно, якщо вона відмовляється.

Те, що йому не подобається, можна виключити тижні на дві, а потім запропонувати знову. Найімовірніше, через якийсь час вона це прийме. Зрозуміло, що коли стараєшся і готуєш спеціально для малюка, а він потім від всього цього відмовляється, стає дуже прикро. Якщо якнайчастіше годувати його з загального столу, його дієта стає різноманітною, і вам не прикро, якщо він відмовляється від якихось страв.

Тільки коли будете готувати на всю сім’ю, не забувайте, що солити і додавати спеції в страви можна лише після того, як відкладете для малюка його порцію.

P. S. А все необхідне для правильного харчування вашого малюка ви можете знайти в інтернет магазині для мам http://mamamag.com.ua/