відбитки овочів

Творчість – це сплеск людської уяви та фантазії, який веде до неповторних, незвичайних відкриттів! Тому коли ви займаєтеся творчими заняттями з дитиною, важливо не обмежувати її, а показувати, що світ уяви – широкий та неосяжний. Пропонуємо вам кілька цікавих ідей креативного малювання, які на дихатимуть вашого малюка на нові пошуки та нададуть крила його невгамовній уяві!

Штампи з овочів та фруктів. В якості матеріалу для штампиків можна використовувати різні овочі та фрукти: картоплю, моркву, цибулю, капусту, яблука, груші, лимони тощо. Візьміть вибраний вами овоч або фрукт, розріжте його навпіл, намащуйте фарбами і робіть дивовижні відбитки! Цікавіше буде, якщо брати одночасно фарби різних кольорів, особливо це стосується штампів із цибулі. З картоплі та моркви можна вирізати цікаві фігури, зірочки або сердечка, або складніші – рибку, будинок і все, на що у вас вистачить терпіння та хисту.

цибуля

Дуже корисними для такого вирізання є формочки для печива: вдавіть формочку в половинку картоплини і обріжте все зайве навколо формочки. А якщо ви бажаєте зробити візерунки візьміть половинку пекінської капусти, або скрутіть листочок звичайної – і ви будете вражені чарівними відбитками.

букви
лимончик

Штампи з побутових речей. Можна робити цікаві відбитки різноманітних речей, які є у вашому домі. Використовуйте для креативного малювання пластикові пляшки, кришечки, маленькі фігурки та кубики, деталі конструктора. Можна виготовити штампики з пластиліну або пінопласту, або, наприклад, із соломинки для напоїв – розрізавши один її кінець на кілька довгих промінчиків.

відбитки листочків

Чарівна качалка. Наклейте на качалку, обгорнувши її основу, аркуш цупкого паперу або картону. Зверху на картон причепіть рядочками «пінисті» наклейки – вони об’ємні, але гладенькі та м’які. Обмащуйте заготовку фарбами – і створюйте оригінальні відбитки, розкачуючи її на папері!

P. S. А еще можно попросить малыша нарисовать какую-нибудь картину из повседневной жизни, например, такси в Москве, едущее по улице или старенький трамвай, или еще нечто в таком роде.