День нароження

Це свято особливе і важливе у житті кожного. Зробити його таким, що запам’ятовується для себе і своїх друзів не складно. Пропонуємо вам ідеї для спільного дозвілля.

Студія гончарної майстерності

Відвідайте майстер-клас з гончарної справи та кераміки. Забронюйте дату і час для своєї компанії і створіть власні унікальні декоративні речі з глини. Такі заняття завжди проходять цікаво і жваво, і підходять для кожного. Після випалу отриманий виріб можна забрати додому.

Парк атракціонів

Для шанувальників екстриму підійде подібний варіант. У парку атракціонів можна задовольнити потребу у викиді адреналіну.

Тут є розваги на будь-який смак – це можуть бути екстремальні гірки і батути, а може бути спокійна карусель або “Ромашка”. Непідробні емоції зроблять цей день народження незабутньою яскравою подією.

Свято в антикафе

Антикафе – це місце, де ви платите не за чай, каву та їжу, а за проведений час. Затишні кімнати з інтер’єрами на будь-який смак дадуть вам можливість провести час в компанії друзів, граючи в настільні ігри, переглядаючи кіно або вибрати для себе розвагу, пропоновану подібними кафе. Там завжди є величезний вибір чаю, частувань та всіляких ігор.

Майстер-клас з малювання

Виплесніть свої емоції на картину під керівництвом досвідченого викладача. Подібні заходи проходять в кафе-барах і ресторанах, але можна запросити ведучого до себе додому. Легке і невимушене спілкування та спільна творчість – оригінальна ідея дня народження.

Катання на теплоходах і катерах

Проведіть веселу вечірку на воді. Орендуйте теплохід, катер або яхту. Створіть святкову тематичну програму з танцями і фуршетом, якщо дозволяє погода. Виберіть тематику і попросіть гостей прийти в маскарадних костюмах. Гра в героїв зі знайомих фільмів і казок допоможе зняти напругу та пізнати один одного з нових сторін.

Пікнік на природі

У міській суєті ми часто мріємо про спокійний відпочинок на природі. Зіставте святкування свого дня народження з невеликою вилазкою в парк або за місто. Знайдіть базу відпочинку або заповідник. Навіть легка прогулянка принесе всім учасникам почуття свободи і подяки.

День народження на даху

Знайдіть агентство, яке організовує екскурсії по дахах. Подивіться на ваше місто з висоти пташиного польоту. Замовте фотосесію і влаштуйте невеличкий фуршет і дочекайтеся зустрічі заходів. Нові відчуття принесуть вам і вашим близьким захват і радість.