даруємо
Коли ми даруємо подарунки, то звичайно не робимо це цілком задаром … Бо отримуємо як мінімум велику радість, що ми догодили одержувачу, а його чи її посмішка є, як на мене, найбільшою винагородою для дарувальника. Не знаю як ви, але я дуже люблю робити дарунки своїм рідним і близьким і не тільки на свята, але й у будні дні. І вважаю, що ми повинні радувати одне одного навіть такими маленькими дрібничками як щойно зірвана польова квіточка для нашої матусі, коханої чи навіть незнайомої людини… Подарунки допомагають нам стати ближчими і якщо хочете – краще знати один про одного. Адже щоб вибрати подарунок до душі – треба розуміти душу людини, котрій він належатиме та знати її подеколи найпотаємніші бажання (скажімо якщо ваш коханий полюбляє велосипеди, то чудовим подарунком зможе стати велошолом, придбаний на сайті http://velocentr.ua/shop/category/odezhda-i-zashchita/zashchita/shlemy-mtv-i-shosse). Чим потрібно керуватися при виборі подарунку ?

Найголовніше правило – не відкладайте вибір дарунку на останній день чи тим паче годину, а підійдіть до справи відповідальніше, розглянувши якнайбільше варіантів.
– Не даруйте речі, які вам не потрібні, як то кажуть «на тобі небоже, що мені не гоже». Подарунок має бути обов’язково новим та неношеним (якщо це одяг).
– Занадто дорогі подарунки ні дарувати, ні приймати не прийнято: такі презенти натякають на бажання чогось домогтися від того, кому їх дарують. Єдиним виключенням із правила є тільки одне – ви уже дуже близькі люди або ж ви хочете порадувати рідну людину, тоді так – не скупіться і виберіть найкраще !
– Не заведено чоловікам дарувати жінці або дівчині (ви не одружені) речі нижньої білизни.
– Доволі складний подарунок – парфуми. Ви не впевнені, що це улюблений аромат іменинниці ? Не купуйте їх, а оберіть натомість більш універсальні подарунки, які приходяться до душі майже усім людям – книга, милий сувенір, квіти, солодощі, свічі…
– Подарунок краще вручати в упаковці. Зараз для цього дуже багато можливостей, а асортимент задовольнить найперебірливіший смак. Можете трохи покреативити – приліпіть до коробки маленьку декоративну гілочку або ж квіточку.
з квіточкою
– Не забудьте про добрі щирі побажання, напишіть їх на красивій листівці. Так приємно через деякий час віднайти листівку друзів.
– Навіть одержимій кулінарці не варто завжди дарувати каструлю чи сковорідку, навіть супер модну. Можливо, у своє свято вона хоче бути просто жінкою.
– Людина, яку ви хочете привітати надто перебірлива і ви просто не знаєте, що їй підібрати ? Моя вам порада – даруйте гроші і тоді і ви, вона будете задоволені.

Приймати подарунки є не менш хвилюючим моментом ніж його дарувати. Зізнаюся, що я його не дуже люблю, але все одно це дуже приємно… Отож, приймаючи подарунок, не забудьте посміхатися та вимовляти слова подяки. Не личить щойно подарований дарунок відкладати на сторону і не відкривати упаковку, цим ви неабияк засмутите вашого гостя. Якщо вам подарили такий предмет, який у вас вже є – просто заберіть його із видного місця – так ви не засмутите людину, яка вам його вручає. Цукерки, вино, фрукти, принесені вам на свято, краще розгорніть та пригостіть усіх присутніх… І наостанок – робіть один одного приємні сюрпризи, бо це дуже мило і так приємно !!!

розгортаємо