Квіти

Дарувати квіти коханим людям надзвичайно приємно, особливо в той момент, коли бачиш на їхніх обличчях приємне здивування, теплу усмішку й щиру радість в очах.

Як правильно вибирати квіти: 7 золотих порад для будь-якого випадку

1 – тільки свіжі!

Якщо ви вже зібралися дарувати квіти, обов’язково поцікавтеся, як відрізнити свіжі квіти від тих, що замасковані під свіжі. На жаль, не всі продавці чесні, тому уважно перевіряйте будь-які квіти перед покупкою. Корисний лайфхак: беріть квіти відразу у виробника, якщо маєте таку можливість, або, якщо ви знайшли хорошу квіткарю з чесним продавцем, станьте його постійним клієнтом. Не купуйте квітів у людей, що ходять по вулиці й пропонують «купити дівчині квіточку», адже ті квіти, скоріше за все, вже давно не стояли у воді й на ладан дихають.

квіти

2 – чи має колір значення?

Більшість людей не забобонні, тому сильно замислюватися над тим, що означає той чи інший колір, не варто. Однак є кілька правил етикету, враховуючи ваші стосунки з адресатом і обставини дарування.

  • Червоні троянди не можна дарувати чужій дружині.
  • Якщо адресат – чоловік, вибирайте квіти холодних відтінків (зелений, блакитний, фіолетовий), а також червоних і жовтих.

Квіти

3 – що варто знати про кількість квітів?

У нас прийнято дарувати непарну кількість квітів, але якщо ваш адресат іноземець, уточніть, яка кількість квітів прийнятна для дарування в його країні, бо цей звичай може відрізнятися.

На свята слід дарувати букети з троянд чи інших квітів, і чим вагоміший привід, тим ретельніше слід їх підбирати. Жіночі букети можуть мати різні розміри, а от чоловічі повинні бути трикутними й лаконічними, і такий варіант, як 19 чи 51 троянда, в цьому випадку, не підійде. Одна велика квітка – чудовий варіант для подарунку коханій без приводу, просто під час побачення.

4 – чи має значення форма букета?

Жіночий букет може бути практично будь-якої форми: округлий чи трикутний, акуратний чи злегка розтріпаний, маленький чи великий. Чоловічий – лише трикутний, лише акуратний, лише квіти на довгих стеблах.

Квіти

5 – декор

На чоловічих букетах його має бути мінімум (лише однотонний чи мінімалістичний обгортковий папір і немарка стрічка). На жіночих він може бути як лаконічним, так і багатим. Хоча зараз тенденція до стриманого декорування, адже квіти самі по собі прекрасні, й не варто їх прикрашати додатково.

Квіти

2 правила успішного дарування квітів

1 – продумайте момент дарування завчасно

Продумайте завчасно, у який момент ви піднесете квіти й подарунок, як ви з’явитеся на очі адресатові, які слова скажете. Ніби продумуєте, як правильно вийти на сцену і з чого почати. Будьте пунктуальні й обов’язково візьміть з собою гарний настрій!

Квіти

2 – чи потрібен привід?

Якщо мова йде про кохану дівчину чи жінку, для дарування квітів привід не потрібен. Якщо ж це свято, то квіти важливі у 99% випадків.

Ви знайдете величезний вибір виключно свіжих квітів, букетів, флористики, троянд на сайті виробника Camellia.