стрейч плівка

Ринок товарів, а особливо товарів господарських поповнюється просто таки шаленими темпами. Тому не дивно, що деякі з корисних новинок можуть бути вам не знайомі, що ж ми виправимо цю прогалину. А однією з таких корисних новинок серед господарських товарів, безумовно, є стрейч плівки, про які наша стаття.

Що таке стрейч плівка?

Отже, що ж таке стрейч плівка? З англійської слово «stretch» перекладається як «тягнутися». Відповідно стрейч плівка являє собою еластичний пакувальний матеріал, що добре тягнеться, який до того ж може мати різну ширину і прозорість, деяку такого роду плівку можна навіть розтягнути в шість-сім разів від початкового розміру.

Робиться стрейч плівка із спеціальних полімерів, які і забезпечують їй таку високу гнучкість та еластичність.

Для чого потрібна стрейч плівка?

Стрейч плівка відмінно підійде для упаковки самих різних товарів: від меблів до посуду. Часто її використовують для упаковки продуктів харчування. Залежно від сфери застосування може і відрізнятися матеріал, щільність та ширина самої плівки.

Продається стрейч плівка завжди в рулонах, але самі рулони розрізняються залежно від призначення плівки. Так, наприклад, плівка для продуктів харчування зазвичай продається в рулонах по 10-20 метрів, в той час як плівка для габаритних вантажів або товарів може бути в рулоні під 300 метрів.