воднева вода

Робота в офісі – це малорухливий спосіб життя, незручне положення за комп’ютером, нездорова їжа (найчастіше фаст-фуд), гучне приміщення, пил від техніки. Всі ці фактори незабаром стають причиною того, що наше тіло не може впоратися з надлишком вільних радикалів – надлишкової кількості оксидантів в організмі, які призводять до погіршення кровообігу, порушення роботи серця, судин, частих алергій, нервових зривів, хронічних захворювань.

Працівники офісу однозначно входять в «групу оксидативного ризику». Тому саме їм варто звернути особливу увагу на стан свого здоров’я.

Найефективнішим антиоксидантом, здатним врятувати Ваш організм від оксидативного стресу, є воднева вода. Водень здатний максимально швидко, проникнути в найвіддаленіші клітини організму, безпечно придушити вільні радикали, тим самим нормалізувати всі функції в організмі.

Отже, чим же може бути корисна вода насичена воднем саме для офісного працівника?

1. Стакан водневої води з ранку допоможе Вашому мозку прокинутися, підвищить рухову активність, простимулює роботу мозку, допоможе впоратися з великим обсягом інформації в перебігу дня.

2. Якщо пити водневу воду регулярно, то значно поліпшується пам’ять, концентрація уваги, помітно підвищується працездатність.

3. Поліпшується водний баланс в тілі і тому настрій стане стабільно хорошим, підвищується життєвий тонус, з’являється бадьорість, йде стрес і хронічна втома, зміцнюється імунітет, поліпшується стан шкіри, зменшуються алергічні реакції.

4. Вживання водневої води допоможе позбутися від проблем з обміном речовин, надмірної ваги та ожиріння.

5. І що найголовніше, водень нормалізує в’язкість крові, завдяки чому, зменшується ризик серцевого нападу і збільшується витривалість організму.

Висновок: водень фактично чистить організм від токсичних речовин, бореться з вільними радикалами і, тим самим, перешкоджає оксидативному стресу від надлишку вільних радикалів, до якого дуже уразливі офісні працівники.

P. S. А еще помимо водородной воды также будет весьма полезным для здоровья и красоты тайский зеленый бальзам, особенно он помогает для успокоения мышечных болей, снятия зуда кожи, восстанавливает кровообращение и также обладает противовоспалительными свойствами.