Ніжність, тепло, безпека, доброта, краса, турбота… Зазвичай саме такі слова спадають нам на думку, коли ми згадуємо про наших мамусь, бабусь, донечок та коханих.

Зовсім інші слова ми можемо сказати про чоловіка – сила, розум, опора, міць… Жінка і чоловік – дві половинки, які створені доповнювати одне одного. Жінка – неначе квітка, яка у кожній із пелюсток зберігає свої таланти. Одна пелюстка дбає про вправність господині, друга – робить із неї справжню красуню з видумкою дизайнера, творчістю перукаря та косметолога, третя – перетворює з маленької дівчинки найкращу матір та дружину, четверта – додає риси незамінного працівника, інші – дарують маленькі дрібнички, без яких жінка не могла б бути жінкою (кокетливість, трошечки капризності та ін. жіночі загадки), які також важливі та котрі додають нам тієї жіночності.

Але для того, щоб цей ще нерозкритий бутончик став такою неперевершеною квіткою, яку ми описали, потрібно докласти неабияких зусиль. А ще, кожна жінка повинна дбати, а це, мабуть, найскладніше, щоб квітка, вирощена і виплекана нею, ніколи не зів’яла.

Для цього нам стане в пригоді один рецепт – рецепт «мистецтво бути жінкою». Складається він із кількох доволі простих і доступних для купівлі інгредієнтів: жити на повну, любити, забути і боротись з такими барвниками як депресія, опускання рук, злість та ін., які утворюють зморшки назовні та у серці, а ще хоч трошечки, в допустимій консистенції – любити саму себе та дбати про свою зовнішню і внутрішню красу ! Про все це і не тільки так хочеться поділитись, тому до зустрічі мої подруги. Якщо у вас виникнуть зауваження, свої помисли і поради, буду рада до них дослухатись.

А на останок надам вам першу пораду – щоб не траплялось у вашому житті пам’ятайте – все у ваших руках, тому не слід їх опускати. Так сказала не я, а Коко Шанель.

дівчина між розами