театр
Коли ми приходимо в театр та лишень очікуємо на вихід акторів на сцену, то можемо бачити, що всі, хто прийшов на виставу займаються своїми справами – говорять по телефону, розмовляють поміж собою, їдять принесені лакомства … Але, прийшовши в глядацький зал постарайтесь ніколи не забувати, що він – не готель.

Звичайно, хвилини очікування є завжди надзвичайно довгими, але не зважаючи на це, завжди приходьте вчасно, а то й завчасно до початку вистави. В іншому випадку – ризикуєте взагалі не потрапити на неї, оскільки тих, хто запізнюється уже не пропускають. Окрім цього, ви можете поєднати, як то кажуть приємне з корисним та не витрачати час на очікування, а сходити в буфет, прочитати анонс про виставу, її акторів чи прогулятися коридорами самого театру. Деякі люди, поміж іншим, вважають відвідування буфету своєрідним ритуалом, місцем, де можна зустрітися з знайомими, друзями, а не лише втамувати почуття голоду.

Коли ви вже знайшли свої місця (завжди присідайте на місця, вказані у квитках) та зручно вмістилися, пора подумати і про телефон. Погодьтеся, що зовсім неприємно інколи буває, як вам, так і глядачам, коли ви чуєте зовсім інші нотки музики поміж улюблену виставу. Якщо ж ви все ж таки велика солодкоїжка, якою інколи буваю і я, а рука так і тягнеться, щоб вийняти цукерочку із сумочки, тоді є інший вихід – розгорніть її ще до початку вистави. Так ніхто не помітить та не почує як ви насолоджуєтеся смаком солодощів.

Важливими є й інші здавалося б дрібниці, але вони одразу потрапляють в поле зору інших людей …Старайтеся не розмовляти гучно із своїми приятелями, висловлювати думки (невдоволення), які варто сказати після того як ви покинули залу, не обнімайтеся, не цілуйтеся. Не показуйте свої вокальні дані та не підтанцьовуйте в такт музики. А ще – слідкуйте за тим, як ви сидите – в жодному разі не кладіть ноги на сидіння.

Усе вище сказане доповнить неписане правило. Яке ? Задумайтесь над тим, як ви чините, коли вам захотілося вийти ? За правилом культури та поваги до інших глядачів, що сидять поруч – потрібно виходити під час антракту, навіть, якщо ви сидите в проході і здавалося б не заважаєте глядачам. Акторів дуже ображають та заважають безкінечні походи глядачів по залу під час вистави.

P.S. Дресс-код повинен бути також відповідним, постарайтеся одягнутися стримано і водночас елегантно.

плаття