серія форіо

Весела і легка, лірична і ніжна – обстановка в будинку в повній мірі відображає наш характер. Тому до оформлення простору варто підійти з усією ретельністю. Адже чим гармонійніше ми відчуваємо себе в рідних стінах, тим комфортніше наше життя. Перевірений рецепт такої гармонії – створити інтер’єр в єдиному стилістичному ключі, коли вітальня, спальня, кабінет, дитяча, кухня і ванна кімнати підпорядковані одній оригінальній ідеї дизайну. Як же цього досягти, адже у цих приміщень абсолютно різні функції? Досвідчені дизайнери радять дотримуватися спільності фактур і колірної гами.

Таким важливим характеристикам повною мірою відповідає продукція з десяти ексклюзивних колекцій популярного бренду Kerama Marazzi, об’єднаних темою захоплюючої подорожі навколо світу.

Настінна і підлогова плитка, керамограніт, мозаїка, декор і «олівці» допоможуть підкреслити єдину стилістичну лінію житла, будь то елегантна класика Англії, вишуканість Франції, екзотична красі Індії або лаконічність Скандинавії.

Осучаснена класика

На особливу увагу заслуговує новинка 2016 року – «Неаполітанська колекція» Kerama Marazzi. У кожній з 34 оригінальних серій втілений дух не просто певного стилю, а й цілої епохи. Наприклад, серія «Форіо» повертає нас до тих часів, коли оштукатурені стіни в будинках художники покривали найтоншим розписом – фресками. Зараз завдяки керамічному декору Kerama Marazzi ця осучаснена класика доступна кожному з нас. До речі, красиві рельєфні бордюри імітують традиційний гіпсовий багет. А ось керамічна плитка із серії «Каподімонте» нагадує різьблені панелі і візерунчасті шпалери. Тому ванна кімната, оформлена ними, буде прекрасно гармоніювати з вітальнею, спальнею або кабінетом, де є така ж по стилю і кольору, тільки паперова або з дерев’яним оздобленням. А ще до такого стилю б дуже пасувало купити купити двоспальне ліжко, зроблене під ретро манер, як у посиланні, що ми привели.

серія Амальфі

Елегантний дизайн підлоги і стін

Сьогодні викладена плиткою підлога – це не тільки модно, а й практично, і екологічно. Однак підібрати в єдиному стилі обробку під паркет у вітальні і настінний декор, наприклад для санвузла, дуже складно. Широкий асортимент серії «Амальфі» дозволить блискуче впоратися з цим завданням!

Kerama Marazzi

Ефективність середземномор’я

Не менш популярний зараз в інтер’єрі і середземноморський стиль з його бірюзово- синьою палітрою, підкресленою декоративністю і ошатним глянцем, характерними для майоліки. Колоритний «клаптевий килим», набраний з майоліки серії «Капрі», на тлі білих стін зробить ваш інтер’єр ефектним і сонячним.