дизайн спальні
Ми починаємо наш день зі спальні і закінчуємо його теж тут. Тут ми спимо, відпочиваємо, і по великій мірі проводимо більшу частину свого життя у нашій спальні. Це є причиною того, чому ми всі так хочемо, щоб вона була найзручнішим місцем в усьому світі. Ось декілька порад як це можна втілити в реальність:

Чистота

Звичайно, найважливішою порадою для створення вашої спальні затишною – дотримання в ній чистоти. Охайна, завжди прибрана кімната, навіть із найскромнішим гарнітуром даруватиме вам найкращі відчуття. В протилежному випадку, якщо цього не дотримуватися і залишати навколо безлад, навіть найрозкішніші меблі, кращі постільні приналежності, штори, подушки, освітлення і все, що ви з таким трепетом підбирали для спальні ніколи не принесуть вам бажаного затишку.

Правильний колір

Правильно підібраний колір спальні, а також усіх предметів у ній, в тому числі й постільної білизни, може видозмінити обрис кімнати за одну секунду. Тому завше треба про це пам’ятати і не створювати кольоровий вінегрет в кімнаті. Бо він, як мінімум може заважати вам добре відпочивати, а це не така дрібничка, як може здатися на перший погляд. Якщо вам, як і мені, деколи хочеться певних змін в кольорі, у відповідності до сезону за вікном, тоді подбайте, щоб у вашій шафці було щонайменше три неідентичні комплекти постільної білизни та хоча би два покривала з відмінною текстурою та дизайном. Непоганим додатком та освіжаючим елементом можуть бути різні подушечки (весною – з квітчастим орнаментом, взимку – з різдвяними мотивами). Все, що вам потрібно зробити, це зберегти поєднання кольорів вашої спальні досить розумним, і воно повинне відповідати вашому настрою.

Освітлення

Хороше освітлення є обов’язковим. Відсутність або мінімальна кількість його – вбиватиме красу вашої спальні. Добре подумайте і переконайтеся, чи достатньо вам світла в кімнаті, а може навпаки, його забагато і це приносить вам певний дискомфорт.

Додавання дрібничок

Час від часу, додавання маленьких речей у вашу спальню (фото рамок, килимків, картин, порцеляни, квітів у високих вазах чи навіть іграшок) додаватиме їй нового шарму. Ціна речі не має значення. В чому тоді найбільша цінність ? А в тому, що кожна нова деталь (навіть найдрібніша) не повинна вириватися із загального дизайнерського задуму, а лишень доповнює його та підкреслює ваші сьогоднішні потреби.

Ліжко

Коли ми говоримо про комфорт, як ми можемо забути ліжко? Так, ліжко повинно бути і красивим і зручним. Правильно підбирайте якість матраців, подушок та й самих рам вашого ліжка. (Також вельми важливим буде придбати гарні наматрацники, зробити це можна зокрема через сайт http://tekstyl.com.ua/namatracnyky)

Розвантаження

Чи виглядає ваша спальня переповненою ? Ви думаєте, що так і вам замало місця у ній, тоді якнайшвидше позбувайтеся від зайвих речей, які вам давно не потрібні.

Прикраси

Вони є обов’язковими, щоб зробити вашу спальню затишною. Не бійтеся і прикрашайте стіни. Як щодо створення цікавої теми на кожен місяць ? Експериментуйте і почувайтеся затишно !!!