ремонт у квартирі

Дуже часто бувати так, що приміщення потребує ремонту, але зайвих грошей на нього немає. Що ж робити? Як здійснити оновлення житла, так щоб вийшло красиво і недорого. Відразу слід попередити, що бюджетний ремонт потребує багато часу і праці. Тут, як мовиться, доводиться вибирати, або ми витрачаємо гроші, або свій час.

Якщо ви задумали зробити ремонт в квартирі недорого, то перше, що потрібно зробити – це добре спланувати і продумати всю організацію робіт. Часто буває так, що починають робити ремонт, а далі як піде, звідси і виникають різні недоробки та помилки.

З чого почати?

Починати слід з внутрішніх житлових кімнат, це вітальня, дитяча або спальня. Деякі беруть план житлового приміщення, і роблять ремонт «за годинниковою стрілкою». Інші вибирають кімнату, яка знаходиться в гіршому стані, і стартують з неї. Після цього ремонтують кухню, а потім прихожу і санвузол. Така послідовність необхідна, щоб заощадити на обробних матеріалах і не зіпсувати ремонт у приміщеннях, де він завершений.

Складіть приблизний кошторис витрат, виходячи з цін на будівельні матеріали у вашому регіоні. Щось можна придбати заздалегідь, щоб виграти ціною у майбутньому.

Тонкощі бюджетного ремонту

Кращий час для ремонту – це початок або середина осені, ще тепло і можна відкривати вікна. До того ж в цей період починаються традиційні осінні знижки і розпродажі. Більшість магазинів будматеріалів і супермаркетів намагається збути товар, який явно не долежить до весни. Наприклад, шпаклівку, мастику або герметик, термін придатності якого закінчується через місяць або два. Великі компанії таке не візьмуть, а вам цілком підійде. Економія в цьому випадку може буде суттєвою.

Не економте на хорошому інструменті. Навіть маючи якісний і дорогий матеріал для оздоблення можна занапастити всю роботу, користуючись дешевими і погано працюючими допоміжними засобами. Можна взяти його у друзів або знайомих, або напрокат за невеликі гроші.

Стару сантехніку потрібно спробувати відреставрувати. Якщо вона остаточно прийшла в непридатність, то можна дістати дешеву сантехніку, знаючи одну хитрість. У дорогих новобудовах мешканці зазвичай відразу затівають ремонт і досить непогані предмети ванної кімнати опиняються на звалищі. За невеликі гроші їх легко придбати у сміттярів.

Ще однією проблемою може стати вивіз будівельного сміття, який коштує дорого.

Швидше за все, не ви одні робите ремонт будинку, тому проблему з вивезенням великогабаритних відходів можна вирішити, домовившись з сусідами про спільний найм машини під них. А дрібне сміття, таке як пил, шпалери і штукатурка потроху висипати в місцеві контейнери для побутових відходів.

Витратний матеріал типу фанери, бруса і дощок коштує чималих грошей, але не потрібно витрачати на це багато грошей. Можна отримати хороший і якісний матеріал для ремонту, зробивши його своїми руками.

Замість рейок закупіть обрізки від розпилювання деревини, вони дешеві, а за якістю не гірше обрізних дощок. Тільки доведеться трохи повозитися з їх обробкою. Товсту і міцну фанеру легко отримати зі звичайної пакувальної тари, проклеївши листи між собою за допомогою звичайної ПВА шпаклівки.

Брус можна дістати з старих піддонів під вантажі, вони недорогі, а якщо постаратися, то можна отримати їх безкоштовно.

На таких речах як електропроводка, установка сантехніки і т. п. економити не варто, оскільки усунення недоробок і швидкий знос внаслідок неякісних матеріалів влетить вам в копієчку.

P. S. А щоб мінімізувати клопоти від ремонту, можна придбати квартиру вже з зробленим ремонтом у житловому комплексі Семицвіт, детальніше дивіться на сайті semycvit.com