ремонт кухні

Ремонт кухні

Кухня – це одне з найбільш часто відвідуваних місць в житловому приміщенні. Тому важливо, щоб предмети інтер’єру були стійкі до впливу вологи, жирового нальоту і запаху. Замість керамічної плитки на кухні можна спробувати використовувати скло. Місце біля варильної поверхні і раковини, там, де найчастіше відбувається активний процес приготування їжі, обклеїти красивими шпалерами і накласти зверху скло.

Бюджетний варіант – це залишити голий бетон, покривши його лише грунтовкою. Для кухні з підлогових покриттів найкраще підійде лінолеум або плитка. Оскільки ці матеріали найбільш стійкі до жиру, бруду і частого механічного впливу. Тільки з плиткою слід бути дещо обережніше, оскільки вона може відколотися, якщо сильно вдарити. (Також стильна кухня буде дуже пасувати у новій квартирі на вул. Каблукові в Києві, детальніше про цю новобудову дивіться на сайті http://vidradnyi.com.ua/apartments/)

Ремонт санвузла

Не обов’язково використовувати закордонну сантехніку, вітчизняна нічим не гірше. Розумним рішенням буде викласти приміщення недорогою плиткою. Щоб заощадити на ній, можна купити великий лист дзеркала і закрити їм одну із стін. Це збереже час і гроші, але в подальшому потребуватиме більше часу для прибирання у санвузлі.

Душова кабіна, звичайно, значно економить простір, але на її установку піде багато часу і грошей. Найбільш оптимальним варіантом у цьому випадку буде ванна. Краще купувати чавунну або акрилову. Не варто купувати виріб з тонкої нержавіючої сталі, покритої емаллю. Такі ванни швидко втрачають кріплення до стіни і починають «гуляти». Також вони мають хорошу локацію і відгукуються на кожну падаючу краплю.

Труби можна використовувати з поліпропілену, тільки потрібно купувати вітчизняні, а не зовсім дешеві китайські. Важливо подивитися яку температуру вони витримують, а зварювальний апарат можна взяти напрокат.

Більшість дешевих сушителів для рушників виготовляється зі сталі. Вона з часом покривається іржею. Зверху вони можуть бути покриті нержавійкою, але це не рятує їх від згубного впливу води. Тому їх використання можливе тільки в приватних будинках, де тиск води менше і вона чистіша.