гірлянди

Гірлянди – неодмінний атрибут новорічних свят. Але вибрати підходящі гірлянди не завжди буває легко. У нашій статті ми розповімо про те як вибрати якісну гірлянду. Є різні фактори, які слід враховувати, вибираючи ялинкову гірлянду.

Визначення розміру

Якщо у вас в руках коробочка з електричною гірляндою, то ви дивитеся, який у прикраси розмір. Щоб визначитися з довжиною гірлянди, треба врахувати величину вашої ялинки, висоту, ширину рослини. Уявіть, яким повинен бути розмір гірлянди, як будуть розміщені на ялинці лампочки. Є люди, яким подобається, коли дерево переливається вогнями різного кольору, інші ж вважають за краще варіант з лампочками, що трохи поблискують в глибині ялинки. Саме з цієї причини важливо відразу вирішити, скільки лампочок має бути в прикрасі.

До речі гарні гірлянди та по оптимальним цінам можна замовити на сайті https://sevenmart.com.ua/f-dekorativnaya/.

Колір і довжина дроту

Як правило, гірлянди роблять з проводами зеленого кольору. В цьому немає нічого дивного, адже і сама святкова рослина теж зелена. Проте, і для сріблястих, білих ялинок також можна підібрати відповідний за кольором варіант, наприклад, з прозорим проводом.

Колір проводу може бути самим різним, але потрібно пам’ятати про те, що мінімальна відстань від проводу до крайньої лампи має бути півтора метра. При цьому показник перетину дроту повинен становити, як мінімум, 0,5 мм2. Крім усього іншого, провід повинен мати щільну гнучку ізоляцію. Це означає, що провід не порветься від навантаження, коли ви його випадково зачепите. Слід звернути увагу на деякі точки на дроті. Наприклад, ви повинні перевірити місце, де дріт з’єднується з вилкою. Шар ізоляції всюди повинен бути міцним і щільним. Приділіть увагу також коробці зміни режимів, трохи на неї натисніть. Не ризикуйте, якщо стінки прогинаються. Це означає, що коробка може зламатися, відкриваючи доступ до оголеного проводу.

На що звернути увагу

Вибираючи колір і форму лампочок, треба враховувати стиль, в якому оформляється ваша ялинка. Велике значення також має її розмір. Пам’ятайте про те, що показник сукупної потужності не повинен перевищувати 50 вт. Якщо ви встановлюєте «лісову красуню» невеликого розміру, то можете придбати гірлянду, в якій використовуються мікролампочки, що мають закруглену форму. З їх допомогою забезпечується яскраве світіння, така гірлянда працює в декількох режимах. Ви можете вибирати вироби з лампочками різного кольору, є також безліч однотонних моделей.

Наступним за розміром варіантом є гірлянда з мінілампочками. Ці елементи трохи більші мікроламп. Найчастіше в їх підставі є розетка, матеріалом якої є гранована прозора пластмаса. Розетка використовується для заломлення світла, що забезпечує більш яскраве світіння. Здебільшого, у гірлянд такого типу вісім режимів роботи. Також можна придбати вироби з режимом «рухомих вогнів». Відзначимо, що подібні прикраси можуть працювати зі звуковим супроводом.

Найбільш привабливими виробами є гірлянди, в яких використовуються фігурні лампочки з насадками. Тут можуть бути присутніми найрізноманітніші фігурки, наприклад, у вигляді сніжинки, ялинки, зірочки, куль, сердечка. Дуже багато хто вирішує сьогодні прикрашати ялинку свічками, як в стародавні часи. Для цього можна придбати вироби, в яких використовуються лампочки-свічки з «коливним полум’ям». Кріплення їх на гілки забезпечується спеціальними прищіпками.

Вельми популярним в наші дні варіантом є гірлянди, в яких використовуються світлодіодні лампи. Це більш економні вироби, які не нагріваються. Якщо ж говорити про створюваний ефект, то він нітрохи не менше того, що забезпечується за допомогою звичайних лампочок. Такі гірлянди пропонуються на ринку з різними насадками. Це і пластикові бурульки, і зірки з оргскла, і стрічки з світлодіодів.

Перед тим, як купувати гірлянду, необхідно перевірити всю інформацію про виробника на упаковці. Тут повинні бути відомості про компанію-виробника, назву моделі, призначення. Також необхідно ознайомитися з даними про допустиму потужність, напругу.

Вибирайте гірлянду правильно, святкуйте весело Новий Рік!