меблі для спальні

Атмосфера спальні, де закінчується один день і починається інший, повинна розташовувати до спокою, душевного і фізичного розслаблення. Завдання її меблювання – організація середовища, що сприяє комфортному відпочинку. Підбір меблів в спальню і її розстановка повинні грунтуватися на принципах ергономічності, функціональної зручності, гармонійного з’єднання елементів інтер’єру, відповідності перевагам господарів.

Загальні аспекти підбору меблів

При підборі меблів потрібно пам’ятати: спальня не повинна захаращуватися і в ній все повинно бути зручно. Тому відправна точка вибору – площа кімнати і критерії: функціональність/місткість, матеріал, конфігурація, розміри.

Стильова єдність меблів для спальні актуальна і при покупці гарнітура, і при підборі/комплектації окремих предметів.

Для спалень меблі роблять з різних матеріалів. З масиву натуральної деревини виготовляють дорогі класичні гарнітури. З композитів деревини і полімерів – покритих тонким шаром шпону ДСП або МДФ – меблі бюджетного класу. Користуються попитом оригінальні предмети преміум-класу, плетені з лози або ротанга.

Основні правила вибору меблів

Вивчення ринку, актуальних тенденцій. Порівняння цінників різних меблевих салонів.
Попередні виміри спальні, облік її конфігурації, планування місць розстановки видів меблів – обов’язкові.

Вибір буде ефективніше в салонах з широким асортиментом. Запросити в меблевий салон знаючу людину. Суворі стереотипи комплектації відсутні. В кінцевому підсумку все вирішують смак і платоспроможність.

Сучасні тенденції

Дизайн будується на контрасті колірної гами. За таким же принципом можна підбирати меблі. Популярний стиль-мінімалізм: стримана обробка з непомітним декором. Актуальні ліжка з регульованим узголів’ям.

Як підбирати меблі в маленьку спальню

Масивні химерні меблі перевантажують маленьку спальню. У таку кімнату підбирають предмети малогабаритні, багатофункціональні, меблі-трансформер (сучасні моделі складаються ліжок та ін.). Дизайн маленької спальні задає модульні меблі. Її окремі елементи збираються в різних варіантах, видозмінюються. Їх підбирають в різній компоновці.

Які меблі потрібні

Базові меблі-ліжко, шафи під білизну. Інше включають в меблевий комплект для спальні, виходячи з площі кімнати, смаку і уподобань господарів: туалетний столик, комоди, пуфи або банкетки, тумбочки, трюмо.

P. S. Качественная и эксклюзивная мебель на заказ на заказ может быть изготовлена в студии интерьера Cappuccino.