гілки дерев в інтерєрі

Сухі гілки в інтер’єрі виглядають дуже сучасно, і можна сказати ексклюзивно. Погодьтеся, не в кожній квартирі можна знайти незвичайні композиції з такого матеріалу. Це сміливо можна назвати тенденцією сучасності. Все частіше і частіше можна зустріти інтер’єри в екологічному природному стилі в простій міській квартирі (До речі інформацію про купівлю нових гарних квартир у Києві можна знайти на сайті novyeteremki.com.ua). Хоча раніше, мимоволі люди оформляли так свої дачі і заміські будинки. Крім краси та оригінальності сухі гілки в інтер’єрі будуть коштувати копійки, на відміну від дорогого дизайнерського декору. Я взагалі іноді дивуюся цінами на декоративні елементи. До того ж особливих труднощів не варто обірвати кілька сухих гілок дерева за допомогою ножиць, секатора або ножа, гарненько очистити від бруду і обробити, наприклад, спеціальним засобом, пофарбувати фарбою або залишити як є.

Варіанти оформлення сухих гілок в інтер’єрі по-справжньому різноманітні. Від простих композицій у вазі, до справжніх творів мистецтва у вигляді столів і перегородок. Все залежить від якості, розміру і товщини. Екологічність матеріалу також не можна не відзначити. Ніяких запахів, крім природних, ви не відчуєте.

Особливо мене підкорили столики, за основу яких взяті гілки. От чим справді можна здивувати гостей і близьких.

Замість поширених і звичайних перегородок для розмежування зон можна спорудити ось таку стіну з гілок. Точніше вони схожі на тонкі стовбури ще молодих дерев.

Декор стін і ліжка справа не складна, якщо ви будете в цьому використовувати даний матеріал. Навіть найпростіші гілки можуть виконувати корисні функції. Як на рахунок зберігання на них біжутерії та інших прикрас або використовувати товсті і міцні сучки в якості гачків для одягу.

Полиці для книг, свічники, стільниці, букети – це не весь перелік того, як можна використовувати сухі гілки в інтер’єрі. Все обмежується тільки вашою фантазією.