змішувач для ванни

Змішувач для ванної кімнати, як правило, дуже сильно впливає на комфортне перебування в ній. Адже, якщо з нього капає вода, він “гарчить” або працює з перебоями, красивий дизайн ванної точно не буде радувати. Щоб ніщо не затьмарювало прийняття ванни, потрібно спочатку подбати про якісний, міцний та практичний кран. Ми підібрали кілька порад, які допоможуть вам такий вибрати.

Види змішувачів

Всього є чотири види змішувачів. Вибір якогось певного, перш за все, залежить від ваших звичок і вимог.

Перший вид – одні важелі. Це мабуть найпопулярніший вид серед усіх. Налаштування тиску і температури в таких кранах регулюється за рахунок рукоятки. Виглядають такі змішувачі дуже акуратно і красиво. Хорошим прикладом такого змішувача можна вважати EMMEVI ANUBIS. Це зразок високої якості і прекрасного дизайну. (До слова про дизайн, зараз дуже багато речей робляться не просто так, а щоб ще це мало гарний дизайн, навіть сучасні ігрові заклади, як от наприклад, http://gturs.com/gtur/sovremennye-igornye-zavedeniya-i-populyarnyj-igrovoj-portal-vybor-slotov.html розробляються в врахуванням певного дизайну).

Змішувач для ванни

Перевага такого виду кранів в довговічності (мінімум деталей, шо крутяться і монолітний корпус роблять його простим і невразливим) і в легкості експлуатації. Багато хто саме і люблять ці змішувачі за легкість у використанні.

Наступний вид – двовентильні. Саме з них і почалася історія змішувачів. І треба відзначити, що ось вже протягом багатьох років вони не зникають з ринку сантехніки і створюють конкуренцію іншим видам. Відрізняються вони своїми кранами-буксами, якими регулюється напір і налаштовується температура. Серед переваг – широкий спектр регулювання води (від дуже холодної до окропу) і доступність в ціні. При цьому ви зможете знайти унікальні дизайнерські роботи, які впишуться в будь-який дизайн.

Змішувач для ванни

Ще один вид – термостатичні змішувачі. Це вже більш сучасний варіант, який надає вам додаткові функції до експлуатації. Пристрій регулює потік холодної та гарячої води так, щоб на виході ви завжди отримували воду заданої вами температури.

Змішувач відключить подачу води, якщо несподівано відключиться подача холодної або гарячої. Тому ви не обшпаритесь окропом або не помиєтеся крижаною водою, якщо самі того не захочете. Дуже корисна функція, особливо, якщо вдома маленькі діти.

І ще один плюс: сам корпус змішувача для ванни залишається холодним, навіть якщо в ньому ллється окріп.

Вам не доведеться більше витрачати величезну кількість часу на настройку води. Ви можете спокійно вимикати кран і милити волосся. Ціна такого змішувача дорожче, але за рахунок економії води і комфорту, цей вид дуже виграє.

І останній вид – безконтактний (сенсорний). Після появи такого змішувача для ванни будинку, ви забудете про те, що треба крутити вентилі або повертати важелі. Все працює автоматизовано. За допомогою окремого краника, ви регулюєте ту температура, яка буде максимально актуальною і просто підносите руки під кран. Інфрачервоний датчик спрацює і вода буде литись.

Змішувач для ванни