зіп пакети

Багато господинь стикаються з проблемою якісної і міцної упаковки, також, фасування харчових продуктів. Думаю знайоме багатьом: відкриваєш крупу, а пакет розривається. І досить таки неприємно, потім, упаковувати і зберігати його в «пакеті майка».

Рішення проблеми – поліетиленові пакети із застібкою ЗІП лок. Це недороге і надійне зберігання продукції і товарів. ЗІП пакети можуть бути різних розмірів: маленькі, середні, великі. Величезний асортимент дозволяє підібрати пакети, як для дрібних деталей, так і більш ємної продукції.

Застібка дає можливість щільно закривати пакет і багаторазово відкривати при необхідності. Перевагами використання упаковки зіп лок є: багаторазове і універсальне застосування, зручність зберігання продукції, прекрасна цілісність, герметичність, надійність, простота.

Сфера використання широка: виробництво, побут, торгівля (роздрібна, оптова). Основні функції ЗІП пакетів-зберігання і продаж продукції.

У побуті ми можемо застосовувати їх для фасування чаю, насіння, сипучих. Герметично зберігати овочі, фрукти. Розсипати в них цукор, сіль, спеції. Відмінний варіант зберігання гудзиків, ниток, бісеру. А також, біжутерії, прикрас.

Багато дітей люблять гратися конструктором, а дорослі не люблять потім збирати його по дому ступнями ніг. Багато деталей з них губляться і немає однієї цілої конструкції. Zip lock – відмінний варіант зберігання дрібних деталей. Пограли, зібрали і надійно закрили застібку.

Будь-яка господиня любить порядок на кухні, а особливо там, де зберігаються всі крупи. Хтось може не погодитися, що «будь-яка». Але, ні, будь-яка. Просто у когось він постійний, а хтось, більш творча особистість. І створює його епізодично. Погодьтеся, досить таки зручно, коли дістаєш крупу з шафи, а пакет не розривається, нічого не висипається.

Також дуже зручно використовувати пакети заморозки zip lock для любителів заморожувати овочі, ягоди, фрукти.

Любите горіхи? Гриппери зіп лок ідеально підійдуть для їх зберігання. Збираєте рослини? Лікувальні трави? Пакети зіп лок, те, що Вам треба для якісного і зручного зберігання.

Ще їх можна застосувати для фасування прального порошку. У такому пакеті він не відволожиться.

Упаковка зіп лок дуже широко використовується у виробництві. Наприклад, для фасування дрібних деталей і їх подальшого продажу. Завод виробник може фасувати галантерею, меблеву фурнітуру, дрібні запчастини і багато іншого.

Також, зіп лок використовують для упаковки косметики – різних помад, олівців, тіней для повік. Матеріалів для нігтів – каменів Сваровські, матеріалів для дизайну, ювелірних виробів, дорогоцінних каменів, рідкісних монет, канцелярських товарів, CD-дисків і багато іншого.