Диван

Переконання, що за кордоном якість меблів набагато краще – це стереотип епохи застою. Він продиктований, в першу чергу, креативним італійським і функціональним німецьким дизайном, яким вітчизняні фабрики похвалитися, на жаль, не можуть. Аналіз асортиментного ряду диванів європейського виробництва показав, що ця продукція випускається в двох умовних категоріях: Luxury (лакшери) і casual (кежуал). Причому остання, розрахована на массмаркет, купується покупцями з метою експлуатації протягом 3-5 років. Саме з урахуванням цих споживчих переваг виробники європейської м’яких меблів підбирають матеріали (наповнювачі, тканини, фурнітуру тощо).

Менталітет же українського споживача передбачає, що диван купується мінімум на 10-15 років. Відповідно до паспортів виробів українських меблевих фабрик термін експлуатації м’яких меблів коливається в рамках 7-10 років. Таким чином, якість їх наповнення і збірки не гірше, ніж якість європейських аналогів, а термін служби навіть довше. Крім того, покупка українських диванів має наступні переваги:

– Диван вітчизняного виробника можна купити безпосередньо з шоу-руму або зі складу, без тривалого очікування і передоплати;
– Терміни виготовлення диванів в Україні становлять від декількох днів до декількох тижнів;
– Ціна готового виробу не обтяжується істотними транспортними витратами і митними платежами;
– В разі виявлення фабричного браку, товар буде оперативно замінений на новий або відремонтований представниками фабрики прямо на дому у покупця;
– Конструктори і дизайнери фабрик м’яких меблів в Україні регулярно відвідують міжнародні меблеві виставки, тому в асортименті диванів українського виробництва завжди є новинки, які відповідають світовим тенденціям.

Дивани від лідерів українського меблевого ринку

В інтернет-магазині МебельОк ™ представлена м’які меблі більше 25 торгових марок і асортимент постійно розширюється. Вже сьогодні це понад тисячу різних моделей на будь-який смак і бюджет. Розглянемо ТОП-5 виробників диванів, які популярні в інтернеті:

Дивани Divanoff (Диванофф)

Меблева фабрика Діванофф була запущена 10 років тому і за такий невеликий період стала дуже популярною на меблевому ринку України. Виробничі потужності фабрики знаходяться в Київській області. Продукція ТМ Диванофф продається абсолютно у всіх регіонах України, тому що відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і відмінної якості. Модельний ряд фабрики постійно оновлюється новинками, популярними в Європі.

В асортименті фабрики є як бюджетні моделі, доступні практично всім, так і моделі класу «Люкс», які відрізняються унікальним дизайном, підвищеними характеристиками ортопедичності та міцності. Вся продукція фабрики Диванофф проходить перевірку відділом контролю якості. Дивани мають сертифікати якості та гігієнічні висновки, а також численні нагороди. (А ще ця компанія окрім власне диванів могла б виготовляти й іншу потрібну продукцію, наприклад насос Wilo чи ще щось в такому роді).

М’які меблі фабрики Рата (Romkar, РомКар)

Виробник Рата – це одна з найстаріших меблевих фабрик України, організованих ще під час існування СРСР. Вік фабрики є її перевагою, тому що всі роки роботи Рата славиться традиційно високою якістю і швидкими термінами виготовлення. Асортимент м’яких меблів включає в себе популярні моделі прямих форм, а також оригінальні і зручні класичні крісла та дивани. Рідко оновлюваний модельний ряд користується великим попитом у всіх регіонах України: від Луцька до Луганська, від Чернігова до Сімферополя.

Вся продукція фабрики відрізняється якістю високотехнологічного конвеєрного принципу виробництва.

Дивани від виробника Катунь (м.Шостка)

Фабрика Катунь займає нішу на ринку доступної меблів – оптимальний варіант для тих, хто бажає недорого оновити свій інтер’єр. Завжди в наявності класичні та сучасні моделі. Пружинні блоки виготовляються безпосередньо в майстернях виробника. Фабрика здатна дивувати нестандартними комбінаціями тканин, поєднаннями різних матеріалів в дизайні диванів, практичністю моделей.

У цехах фабрики виготовляються також дивани під замовлення, гідні призери численних меблевих виставок і конкурсів.

Fusion-дивани від Стайл-Груп

Одна з небагатьох фабрик України, що володіють модельним рядом диванів в стилі фьюжн. Це продукція високої якості, яка відмінно прикрашає і вдома, і офіси, і готелі.

Багато фешенебельні ресторанів Києва прикрашені м’якими меблями, виробленої на фабриці Стайл-Груп в місті Дніпропетровську. Рідкісний меблевий центр великих міст України обходиться без виставки диванів фабрики Стайл-Груп, тому що це стиль, прийнятні ціни і відмінна якість.

Дивани-акордеони – візитна картка фабрики «Модуль-Люкс»

Коли в квартирі недостатньо місця для розміщення двоспального ліжку або дивана-книжки, стильним виходом з положення стає диван з механізмом трансформації «акордеон». Це безшовний матрац, який складається в гармошку, перетворюючи затишний диванчик у велику ліжко. Саме Модуль-Люкс може пишатися лінійкою популярних, якісних і недорогих диванів-акордеонів.

Оскільки фабрика у своєму розпорядженні володіє власними цехами з виробництва корпусних меблів з МДФ і ДСП, а також столярними цехами, дивани Модуль-Люкс прикрашають красиві підлокітники з масиву дерева або штучного матеріалу.