в інтер'єрі
Весняно-літній настрій, якого часом так не вистачає в нашому суворому кліматі, найкраще створити за допомогою яскравого кольорового декору. Модні тенденції останнього часу надають для цього чудові можливості. Дизайнери повсюдно використовують рослинні, квіткові і анімалістичні мотиви. Зображення всіляких птахів і звірів, а також розкішних квітів і плодів можна зустріти на портьєрах, серветках, шпалерах, посуді, світильниках, підлозі та стінах, на плитці і т. п. (Також схожі мотиви можуть зустрічатись навіть на одязі, зокрема придбаному через сайт www.ow.com.ua)

Ось такі предмети інтер’єру ви можете використовувати в своєму інтер’єрі:

1. Особливою популярністю зараз користується великий стилізований квітковий малюнок. 2, 3. Невеличкі метелики як підставки під столові прилади і прикраса кілець для серветок. 4. Величезні півонії і хризантеми «розцвітають» як на сукнях модниць, так і на декоративних подушках. 5. Скульптурні свічки-троянди, ароматизовані натуральними есенціями. 6. Новинка цього року – ніжні квіткові орнаменти на оббивці диванів і крісел. 7. Декоративні фігурки райських птахів, зроблених вручну дизайнером Анке Дрекселем.

на салфетці

подушки
диван

свічки-розиАвтор: Анке Дрексель
голуб

 

8. Ніжний букет на фарфоровій тарілці авторської роботи також може стати вишуканим акцентом в інтер’єрі. 9. У чашках та сервізах стародавньої та усім відомої фірми Wedgwood, зроблених тонкого фарфору, з’єдналися простота сучасного дизайну і ручний розпис. 10. Серед інтер’єрних тканин французької фірми Pierre Frey можна знайти для свого будинку саме той текстиль, який відповідає вашому настрою. 11. Штори, на яких ніби розпустилися яскраві квіти, ніколи не залишаться непоміченими. 12. Ефектне поєднання бірюзового і чорного прийшло в інтер’єрний дизайн зі світу фешн. 13. Найбільш послідовно флоральні мотиви втілені у вишуканому і витонченому ар нуво.

Посуд Wedgwood
тарілка ведгвуд
чашка ВедгвудТканини Pierre Frey

фрей
дім Фрей
емблема Фрей
тканини Фрей

 Ар Нуво

ар-нуво

 

Поєднання бірюзи і чорного кольору
бірюза з чорним

14. Циферблат настінного годинника Grass декорований чорно-білими квітами. 15. Вішак в дусі варіацій на тему стилізованих природних форм. 16. Трафаретний друк на бавовняній тканини дизайнерів фірми Marimekko. 17. Химерні силуети птахів і риб, стилізовані або фантастичні, – в дусі сучасних ігор з формами. 18. Поп-дизайн і фьюжн активно використовують анімалістичні принти і флоральние мотиви. 19. Принти з фотографічним зображенням комах і метеликів – експерименти в стилі поп-арт, призначені для любителів нетривіальних дизайнерських рішень.
годинник Грас
вішалка
Марімеко
пташки

 

Стильно і завжди яскраво

Звичайно, такого роду декор ніколи по-справжньому не виходив з моди, але досить довго він асоціювався лише з інтер’єром літнього заміського будинку або дитячої. Нинішня «флора і фауна» в дизайні практично не має ніяких обмежень ні за місцем використання, ні по стилістиці. Якщо інтер’єри в стилі шіну- Азрі ( «китайщини») з рослинним орнаментом і екзотичними птахами зараз зустрінеш нечасто, то легка стилізація під нього користується великою популярністю. В етнічному стилі переважають анімалістичні орнамент і стилізовані зображення плямистих леопардів і різнокольорових тропічних птахів.

Думка фахівців щодо таких рішень в інтер’єрі

На загальному тлі прагнення до простоти в оформленні інтер’єру яскраво виділяється тенденція до використання в декорі квіткових мотивів. Виткані, вишиті, тиснені, намальовані, вони панують і в веселому кантрі, і в вигнутих лініях модерну, і в строгих орнаментах класичного стилю, і в манірному англійському стилі. Ось три поради, як не загубитися в цьому буянні флори і фауни: 1. При оформленні інтер’єру оклейте шпалерами, кольоровими або з великим малюнком, тільки одну стіну, щоб не перевантажити простір. 2. Для оформлення спальні вибирайте текстиль і шпалери природних відтінків з тонко промальованими квітами в поєднанні із зображеннями листочків, птахів, метеликів. 3. Для інтер’єрів в таких стилях як арт-деко, поп-арт або хай-тек, вибирайте постери, графічні зображення і фотошпалери з реалістичними фотографіями звірів і птахів.