тече машина
Майже у кожному домі є пральна машина. Думаю, що для заклопотаних на роботі чи хатніми справами жінок цей технічний винахід є величезним полегшенням, але тим не менше він, як і ніжні жіночі рученьки потребує правильного догляду. Регулярний догляд за пралкою не тільки збільшить термін її служби та зменшить наші енерговитрати, а ще, що не менш важливе, – не нашкодить нашим речам і вони виглядатимуть чистими.

Нікому не буде секретом, що найголовнішим ворогом пральної машини є накип, а зважаючи на якість води – він може з’явитися доволі швидко. Окрім цього, накип, що відкладається на трубчатому електронагрівачі суттєво збільшує час нагріву води, тому може призвести до його перегорання, а ви сплачуватимете значно більше за електроенергію. Що робити ? Про цей здавалося б простий спосіб очистки пральної машини мені розповіла моя тітка. Візьміть пакетики лимонної кислоти (200 г.) та засипте їх у ємність для прального порошку. Виставте найбільший градус (80-90) і розпочніть прання без одягу. Таким чином, протягом 1,5 -2 год., деталі машинки зможуть очиститися. Але є одне зауваження – робити таку процедуру можна лишень 1 раз у рік, оскільки лимонна кислота при частому використанні може не тільки очищувати, але й пошкоджувати резинові частини машинки.

Щоб на пральній машині не утворювався грибок або плісень не забувайте після кожного прання залишати кришку привідкритою. Слід ретельно витирати і резинові манжети вашої машини.

Контейнери для порошку теж треба як слід промивати. Якщо в ємності утворився наліт, то вийміть контейнер та замочіть його приблизно на 1 год. у теплій воді з розчином будь-якого хлоромісткого засобу (1 ковпак) для очищення туалету. Опісля прополощіть та прочистіть контейнер старою зубною щіткою. Системно чистіть і фільтр зливного насосу (як його виймати написано в інструкції кожної окремої марки машини ). Дуже часто саме фільтр засмічується усілякими дрібними деталями (пір’ям, ворсом, дрібками, пилом), тому старайтесь виймати все із кишень та добре витріпувати речі перед загрузкою в пральну машину.

І наостанок, користуйтеся лише якісними пральними порошками, які призначені для машинок, а не для ручного прання і звісно ж не забувайте про засоби для пом’якшення води – вони теж запобігають утворенню накипу.

Ось такі маленькі хитрощі допоможуть вам у побуті і прання буде без усіляких проблем.

іграшка в пралці