для журналів

Рано чи пізно кожен стикається з проблемою зберігання в будинку всіляких речей, які поступово накопичуються, створюючи безлад. Але з кожним роком їх стає більше! Декоративні коробки, плетені кошики та різноманітні шухлядки – відмінний спосіб «приборкати» домашні речі. Заховати те, що повинно бути під рукою (але не на виду, щоб не порушувати в будинку порядок), допомагають спеціальні ларі з вінілу, гофрокартону, пластику, шкіри, тканини, лози, металу і дерева. Вони можуть бути круглими, квадратними, овальними, прямокутними, що нагадують валізу або капелюшний картон, з верхньою кришкою або без неї, а ще складними, компактними і досить зручними в збірці.

в ліжку
на кухні

Кількох різнокольорових або однотонних пластикових коробок, як правило, достатньо, щоб навести ідеальний порядок в паперах, розібрати рахунки і рецепти, розкласти іграшки, розсортувати DVD. Вони значно спрощують ранкові збори – варто один раз все розкласти, і вже не буде проблем з пошуком потрібних туфель або косметики, особливо коли часу на це мало. Коробки можна використовувати як окремий декоративний елемент або, керуючись розміром, розташувати «колонією». Поставлені один на одного, вони економлять місце і є елементом дизайну в будь-якому приміщенні, а така піраміда (за умови однакового оформлення) може утворити маленький декоративний куточок в спальні або дитячій.

скриньки
для іграшок
в шафі

Таким чином, часто облаштовують куточок для шиття, розкладаючи в коробки і скриньки тканини, ґудзики, нитки та ін. Складені в звичайний невеликий стелаж декоративні коробки, забезпечені ручками, «приборкають» численні зарядки й шнури для телефонів і фотоапаратів. Багатоярусні шкатулки для біжутерії взагалі незамінна річ (нарешті можна все розкласти по поличках!).

Сучасні дизайнери не тільки не вважають коробку пережитком минулого (давніх ларі і скринь), а, навпаки, впевнені, що це досить функціональний предмет, доречний в будь-якому приміщенні, навіть в передпокої, наприклад, як незвичайне місце для зберігання сумок. А також у декоративних коробок є особлива чарівність: вони можуть знайти нові декоративні рішення і відкрити несподівані можливості кожного приміщення.

у ванній
А як власноруч зробити красиві та як ми вже переконалися такі корисні для дому корзинки, дивіться у цьому відео:

P. S. А если вы хотите навести подобную красоту в своем доме, но у вас на все это дело хронически не хватает времени, тогда обратите внимание на услуги дизайнера интерьера в Киеве. Эти ребята сделают вам все в самом лучшем виде.