білизна
Деякі матері перуть постільну білизну своїх малюків тільки вручну, але безліч жінок воліють робити це в пральній машині. Дана стаття призначена саме для матерів другої групи, адже така проста процедура як прання білизни в машині все ж вимагає певних знань. Приміром, як не зіпсувати постільну білизну малюка, а зробити її не тільки чистою, але і приємною і ніжною для тіла дитини, є не менш важливим питанням.


машинка

Тому, в першу чергу, перед тим як завантажити машинку, слід уважно читати етикетку виробу, де чітко вказано склад тканини. Відповідно до нього, і вибирається необхідний температурний режим прання, можливість віджимання і сушки.

Якщо ви не побачили на ярлику постільної білизни ніяких приміток або умов її прання, то прати такий комплект можна при температурі не нижче 50 ° С. Не забудьте при цьому вивернути білизну навиворіт, так краще збережеться її якість.

Якщо придбана білизна із синтетичної тканини, то прати її потрібно при середній температурі, краще при 40 ° С, тому що висока температура призведе до деформації волокон.

У більшості випадків, тканини, які найбільш часто використовуються для дитячої білизни, складаються з натуральних рослинних волокон. Чи то з льону, чи то з бавовни або бамбука. Чому? Вони не тільки натуральні та екологічно чисті, але при цьому витримують високу температуру аж до кип’ятіння, тому відмінно підходять для дитячої постелі.

Бавовна є кращим матеріалом для виробництва постільної білизни такого виду, як ситець, батист, бязь, фланель, сатин, сатин-страйп. Як вже говорилося, бавовняна постільна білизна відмінно переносить вплив високих температур і відрізняється високою міцністю. Тому не треба боятися, а прати білу бавовняну білизну при максимальній температурі, кольорову – при температурі до 60 ° С, тонку кольорову тканину – до 40 ° С. Чи можна сушити її в машинці? Після сушіння комплект з бавовни може всістися. Але якщо на етикетці білизни є необхідний для сушіння знак, тоді дотримуйтесь його. За порадами фахівців, вироби з обробкою: рюшами або аплікацією краще взагалі не розвішувати для просушування.

Як і бавовняні тканини, лляні теж можна піддавати кип’ятінню. Але температуру прання вибирайте виходячи із кольорового забарвлення тканини. Якщо це біла білизна – ставте на максимум, кольорову ж можна прати при 60 ° С. Лляні вироби люблять після прання осідати, тому гладити їх необхідно тільки добре розігрітою праскою з парою.

Комплект з волокон бамбука потрібно прати в залежності від забарвлення тканини, температурний режим теж повинен бути вказаний на етикетці.

Крім дотримання температурного режиму, при пранні дуже важливо вибирати хорошу якість миючих засобів. Перучи дитячі речі, в тому числі і постільні комплекти, не використовуйте звичайні пральні порошки. Вони містять шкідливі для дитячого організму речовини, які можуть залишатися на тканині, а потім вступаючи в контакт з дитячою шкірою, викликати алергію. У складі деяких порошків для прання дитячих речей може бути мило. Тому, вони є більш м’якими і не викликають алергії у немовлят.

P. S. А еще при стирании детского белья весьма могут пригодиться хорошие grohe инсталляции, сделанные в Германии и имеющие вследствие этого отличное качество.