ремонт у квартирі

В процесі ремонту виникають різні дрібні проблеми, успішне вирішення яких допоможе вам заощадити час і кошти. При заміні електричних щитків краще віддати перевагу вітчизняним. Вони, звичайно, гірше імпортних, але на практиці показали себе непогано і набагато краще китайських. Заміну всієї електрики в будинку краще віддати в руки професіонала, щоб не доводилося потім дробити стіни в пошуках несправності.

При установці розеток і вимикачів добре використовувати продукцію вітчизняних виробників, ніж, трішки заощадивши, мучитися з установкою китайської «саморобки».

Старі плити, щитки і ванни не варто намагатися засунути в сміття, щоб вивезти на звалище. Набагато простіше і вигідніше буде запросити фахівців зі збору чорного металу, мало того, що вони самі заберуть мотлох, так ще й заплатять вам за це. У старих радянських щитках є достатня кількість міді, яка продається набагато дорожче чорного металу.

Якщо ви придбали житло в новобудові, то краще зробити легкий ремонт і почекати близько двох років, поки будинок дасть усадку. Інакше можна зіпсувати хороший ремонт, куди вкладено багато коштів і часу.

Здійснювати ремонтні роботи найвигідніше в «мертвий» сезон – це зима і кінець осені, коли попит і розцінки на такого виду роботи значно падають.

Якщо у вас вже відкладена певна грошова сума на ремонт, то її можна вигідно вкласти у закупівлю матеріалів оптом. Великі фірми в таких випадках дають непогану знижку.

Якщо вирішили реставрувати стару сантехніку і плитку у ванній кімнаті, то найбільш перевіреними засобами будуть соляна кислота і оцет. Для проведення такої процедури необхідно зробити спеціальну палицю із ганчіркою на кінці. Чищення слід проводити в респіраторах і гумових рукавичках, при відкритих вікнах. Спочатку плитка і сантехніка ретельно натирається за допомогою палиці оцтом, до виведення всіх плям. Якщо щось погано піддається очищенню, використовують соляну кислоту. Для обробки швів використовують палицю поменше. Після всього цього міжплиткові шви можна підфарбувати, використовуючи монтажний скотч.

Тепер ви знаєте все про те, як зробити ремонт у квартирі недорого (що особливо доречно якщо ви тільки купили нову гарну квартиру, скажімо у житловому комплексі «Сирецькі сади» https://syretski-sady.com.ua/conditions/sales/ і тепер потрібно при мінімальному бюджеті таки зробити гарний ремонт). Якщо стаття була для вас корисною та цікавою, то діліться нею з друзями. До нових зустрічей!