Натуральний камінь в інтер’єрі

Як ви вже зрозуміли з назви на порядку тема каменю в інтер’єрі. Мені такі пости дуже подобається читати на інших блогах, взагалі я фанат красивих і сучасних оздоблень квартир, де застосовуються нові оригінальні рішення, незвичайний і легкий дизайн. Постараюся вас здивувати і, можливо, ви захочете щось змінити в своєму житлі.

Насправді, це вже досить давній спосіб перетворити приміщення. Але, на жаль, не всі вдаються до цього методу прикраси і декору своїх будинків. Ну, по-перше, ЕКО дизайн в основному популярний серед молоді і просунутих, так би мовити, сучасних людей. Душа типової радянської людини вимагає іншого – строкатість і максималізму. По-друге, застосування цього матеріалу досить витратне заняття, особливо якщо це стосується великого обсягу робіт, і просто деякі були б раді бачити перед собою красиво оформлену стіну, але грошей немає.

Природний камінь в інтер’єрі квартири

Він застосовується в інтер’єрі в мінімальній кількості, наприклад, з нього роблять дуже класні килимки для ніг. Це пов’язано з тим, що його вага досить велика. Завдяки їм можна робити масаж ступень. До того ж його можна зробити своїми руками! Так-так, ви не помилилися. І обійдеться він вам в копійки.

Природний матеріал в інтер’єрі квартири – мила справа, якщо він використовується в якості декору дрібних предметів і речей. Мені дуже сподобалося сервірування столу. Ці милі підставки під гаряче виконані в техніці, яка була описана вище, тільки камінчики використовувалися дрібненькі, не такі об’ємні.

ЕКО стиль, всупереч стереотипам, дуже різноманітний у своєму виконанні. Скажімо, дуже навіть непогано виглядають свічники з натуральної гальки. До того ж, такий сувенір можна подарувати свої близьким на свято або день народження. Впевнена, цінителі даного напрямку по достоїнству оцінять ваш презент.

Природна галька в оздобленні квартири зробить простір незвичайним, “натуральним”, навіть екзотичним в якійсь мірі.

Натуральний камінь в інтер’єрі

Штучний камінь в інтер’єрі

Але людина не була б людиною, якби не придумала, як в домашніх умовах зробити плити декоративного каменю. Вони виходять дуже легкими і на вигляд реалістичними. За рахунок форм з силікону можна виготовити декілька видів рельєфних малюнків і в поєднанні між собою вони дають чудовий ефект. Від цього матеріалу його буде важко відрізнити, принаймні, за зовнішнім виглядом. Іншим плюсом його застосування в інтер’єрі є те, що за його допомогою можна приховати невеликі дефекти і нерівності стін. Це істотно скорочує кількість роботи, а відповідно, і часу.

Є два види технології фарбування гальки. Перший, безпосереднє додавання спеціального колера в саму масу, а другий, вже фарбування готових плиток. Ну і головне питання, з чого ж все-таки робиться він. Все дуже просто – гіпс. В нього додають воду і невелику частину речовини, що додає міцності, наприклад, цемент, пісок.

P. S. І на останок можна зазначити, що новітні житлові комплекси, як от скажімо житловий комплекс Теремок від компанії Інтергалбуд (https://teremki-bud.com.ua/) при будівництві квартир все частіше використовують як екостиль, так і використання штучних та натуральних каменів в інтер’єрі.