кухня в ретро стилі
На перший погляд це може видаватися дивним, але більшість людей, перш ніж придбати квартиру або будинок звертають увагу на планування кухні – місця, де проводиться чи не найбільше часу. Окрім цього вона є тою кімнатою в домі, де форма і функціональність повинні бути ідеально збалансованими для забезпечення найкращого результату. Сфокусуєтеся лишень на одному з аспектів і можете отримати не те, чого хотілося.

Сьогодні більшість господинь не миряться з великими навантаженнями кухонь і просторів, тому полки і модерні варіанти зберігання стають невід’ємною та істотною частиною функціонального дизайну. У цій обстановці, де кожен дюйм має значення, кутові ящики і кутові меблі загалом відіграють чи не найголовнішу роль. Особливо вони корисні для малогабаритних кухонь.

Існує чимало способів, за допомогою яких ви зможете переконатись, що кухонний кут не є чимось зайвим, а навпаки – чудово вписується в загальний інтер’єр. Кутові меблі із системою кутових скриньок, видаються більш зручними ніж традиційні полиці у великих кухонних креденсах. Як можна їх вдало використати та правильно спроектувати саме на вашій кухні читайте нижче.

 Максимізація простору

Відомі різні способи максимізації, коли маленький куточок, поміж вашою L-образною кухнею і робочою поверхнею, може бути заповнений ящиками, які до того ж зручно відкривати. Вже давно вони отримали перевагу над глибокими, традиційними шафами, які іноді змушували вас опускатися на карачки, щоб знайти необхідну каструлю або кришку до неї. Із сучасною системою кутових ящиків, які легко вислизають з глибини, ви ніколи не зазнаєте додаткових клопотів. Популярні моделі меблів з подібною системою дуже швидко стали улюбленими як серед дизайнерів, так і серед господинь.

білі скриньки
шухляди з перегородками

Щоправда, не кожна кухня дозволяє скористатися таким рішенням. Для початку переконайтеся (можете викликати для певності замірника), і він вже точно вирішить чи можна забезпечити дану ідею на вашому метражі. Зазвичай, внутрішню частину ящиків налаштовують за допомогою різних відсіків, перегородок та інших функцій, щоб переконатися, що все добре організоване і зручне у використанні на вашій новій кухні. (До речі свої правила максимізації простору існують і для інших кімнат, наприклад спальні, коли, скажімо при купівлі гарного дерев’яного ліжка на сайті http://askona.ua/krovati/derevyannie потрібно його поставити в кімнаті таким чином, щоб був збережений максимальний простір).

розкладні шухляди

 Колір, стиль і творчість

Як ми вже згадували раніше, проектування ідеальної кухні – це начебто шлюб між ефективністю і естетикою. Ваші кутові ящики не повинні бути сірими і нудним просто тому, що вони неймовірно корисні. Насправді, більшість з цих ящиків може легко злитися з тоном шаф і полиць поруч з ними, щоб створити картину ідеального зовнішнього вигляду. Шухлядні фронти навпаки, можуть бути із матеріалу і в такому тоні, які вам до вподоби.

сучасна кухня
кухня під старовину

Традиційне рішення

Якщо ви віддаєте перевагу більш традиційному підходу щодо кутових ящиків, то ось фото кухонь, які найкраще вам підійдуть. Замість того, щоб вибрати більш сучасні скриньки з їхньою висувною системою, зробленою на замовлення, ви можете взяти традиційний маршрут та зупинитись на хороших, уже звичних для себе старих ящиках в кутку з додатковими полками і затишними місцями для зберігання над ними (туди помістяться і телевізор, і мікрохвильова піч, а можливо, просто улюблені кулінарні книги) .

кутові шухляди
кухня традиційна

Сучасні альтернативи

Хочете максимізувати кухонний куточок простору, але відчуваєте, що ці висувні ящики просто не для вас? Не розчаровуйтеся, адже є безліч оригінальних рішень, які використовуються щоб об’єднати зовнішній вигляд кухонної шафи із зручними шухлядами. Шафа з Ледачею Сьюзен в кутку під робочою станції є однією з тих прекрасних альтернатив, яка підійде для всіх.
Ледача Сьюзі
Є багато інших сучасних версій навіяних Ледачею Сьюзен. Тому не бійтеся експериментувати, звертайтесь до місцевих меблевих компаній, робіть індивідуальні проекти саме під вашу кухню і результат не забариться. Бо кожна господиня знає, що для неї є найкращим.

модерн на кухні
висувні системи зберігання
шухляди у кухонному стол