гарне освітлення

Підвіси та інші інтереси

Делікатний, м’який, розсіяний – таким повинен бути… ні, не сучасний чоловік, а неяскраве світло торшерів, бра і каганців. У справі створення затишку і камерної атмосфери в будинку цим приладам немає рівних. Зате якщо вам потрібно гарне загальне освітлення, то є сенс брати люстру або її більш сучасний варіант – підвіс. Підвісів, як і людям, краще за все в парі або в родині з трьох світильників. Особливо, якщо мова йде про кухонний острів або довгий обідній стіл.

Світла смуга в житті житла

Декоративне підсвічування – ще один інтер’єрний тренд. Як правило, використовують світодіодну стрічку, яка може варіюватися як за кольорами, так і по яскравості. Якщо раніше такий тип освітлення застосовували тільки на стелі, то тепер поодинокі смуги або ж цілі геометричні композиції пускають на стінах, під меблями, під корпусом навісних шафок або навіть всередині висувних шухлядок. Стрічки зручні в монтажі, економічні і довговічні. Крім того, їм не страшні перепади напруги, від яких часто перегорали лампи розжарювання.

Сучасні парочки

Смартфон і планшет не терплять самотності – їм подавай пару у вигляді лампочки, вимикача або розетки. Тепер ці в буквальному сенсі слова розумні прилади напхані електронікою і оснащені системою бездротового зв’язку. Це дозволяє збільшити практично до безкінечності кількість функцій (за рахунок оновлення програмного забезпечення) і зробити наше життя більш комфортним і безпечним. Крім того, тепер не потрібно встановлювати дорогу систему «розумний будинок», адже її роль з успіхом грають кілька пристроїв, управляти якими може навіть школяр. Єдиний мінус у всьому цьому – якість самих смартфонів і планшетів, які, на жаль, не є такими ж довгожителями, як світодіодні лампочки.

P. S. А еще лампы используются не только для освещения дома, но и для женской красоты. Так, например, специальные УФ лампы применяются для быстрой осушки лака на ногтях, и вообще подобные лампы от “Kodi-Professional” являются незаменимой вещью при создании красивого маникюра.